reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Debata tygodnia. Wszystko...” w kanale Polsat News

dodano: 2020-01-04 09:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat News „Debata tygodnia. Wszystko co najważniejsze” W sobotę, 4 stycznia br. o godz. 20:30 na antenie kanału Polsat News , a w późniejszym czasie w stacji Polsat News 2, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Debata tygodnia. Wszystko co najważniejsze”. Poprowadzi go Eryk Mistewicz. Program powstaje we współpracy z miesięcznikiem idei „Wszystko co najważniejsze” (Instytut Nowych Mediów).

Polsat News „Debata tygodnia. Wszystko co najważniejsze”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Niebanalni goście, niezależni w swoich osądach, dysponujący wiedzą pozwalającą przeprowadzić nas przez coraz bardziej skomplikowaną rzeczywistość. Inspiracją był mój ulubiony program głównej telewizji francuskiej, w którym mądrzy ludzie rozmawiają o tym, co najważniejsze i czynią to w fascynujący sposób. Mam pomysł, jak zrobić to w sobotnim prime time, w czasie najlepszej oglądalności, w Polsce

- mówi Eryk Mistewicz.


Co dzieje się z polską inteligencją? Kto stoi za Gretą Thunberg? Dokąd prowadzi nas papież Franciszek? Czy są granice modyfikacji genetycznych człowieka, transhumanizmu? Czy wiemy, jaką Polskę chcemy zostawić naszym dzieciom? Czy polityka historyczna mogłaby wreszcie nas łączyć, przestać dzielić? Jak sprawić, aby media budowały mądrą wspólnotę? To niektóre z tematów najbliższych programów. - Zawsze bliskie bieżącym wydarzeniom, ale stanowiące ich pogłębioną analizę - zapowiada nadawca.

- Będziemy korzystać z mądrości i przenikliwości naszych gości, aby w poważny ale ciekawy sposób przeprowadzić widzów przez najważniejsze wydarzenia tygodnia

- mówi Eryk Mistewicz.


Program powstaje we współpracy z miesięcznikiem idei „Wszystko co najważniejsze”. Tematem pierwszego wydania programu będzie „Prawda i fałsz w mediach i spojrzenie przez ten pryzmat na miniony rok”. Gośćmi będą: Andrzej Hrechorowicz, fotograf prezydenta RP Andrzeja Dudy i kampanii Jarosława Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości (PiS), architekt i pisarz Czesław Bielecki, profesor Monika Przybysz, medioznawca z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW), oraz doktor Michał Kosiński z Uniwersytetu Stanforda, zgłębiający tematykę algorytmów internetu i ich wpływu na wolność słowa.

Eryk Mistewicz jest autorem książek, wydawcą pism opinii, prezesem Instytutu Nowych Mediów. Jest laureatem Polskiego Pulitzera, nagrody głównej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (SDP), przyznanej w połowie lat 90. ubiegłego wieku za raczkujący wówczas w Polsce gatunek: „dziennikarstwo śledcze”.
 
Program „Debata tygodnia. Wszystko co najważniejsze” poprowadzi Eryk Mistewicz, foto: Cyfrowy Polsat
Program „Debata tygodnia. Wszystko co najważniejsze” poprowadzi Eryk Mistewicz, foto: Cyfrowy Polsat


„Debata tygodnia. Wszystko co najważniejsze” - emisja w soboty (od 4 stycznia 2020 roku) o godz. 20:30 w kanale Polsat News. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat News 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama