reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najwyższe piętro” w kanale Polsat News

dodano: 2020-01-05 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat News W niedzielę, 12 stycznia br. o godz. 11:00 na antenie kanału Polsat News, a w późniejszym czasie w stacji Polsat News 2, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Najwyższe piętro”. Jego gospodynią będzie Joanna Racewicz.

Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W programie „Najwyższe piętro” skomentujemy wydarzenia, którymi żyje Polska i świat z zupełnie innej perspektywy. Gośćmi Joanny Racewicz nie będą politycy, publicyści, ani dziennikarze. W każdą niedzielę o godzinie 11:00 w studiu telewizji Polsat News zasiądą pisarze, muzycy, aktorzy, sportowcy, biznesmeni, ludzie sukcesu, którzy widzą rzeczywistość inaczej, niż pokazują to media - zapowiada nadawca.

Program Joanny Racewicz „Najwyższe piętro” zadebiutuje w kanale Polsat News w niedzielę, 12 stycznia br. Będzie nadawany co niedziela o godzinie 11:00. 

- Dobrze jest popatrzeć na rzeczywistość z dystansu, z perspektywy, z wysokości autorytetu. Dlatego do „Najwyższego piętra” chcemy zapraszać ludzi wybitnych, mistrzów w swoich dziedzinach, pisarzy, muzyków, aktorów, sportowców, ludzi sukcesu

- powiedziała Joanna Racewicz.


- Może dzięki gościom „Najwyższego piętra” uda się znaleźć porozumienie między stronami konfliktu, być może zabrzmią argumenty, które sprawią, że w polskich domach, przy polskich stołach zaczniemy rozmawiać innym językiem, niż ten, który narzuca polityczna narracja. „Najwyższe piętro” to program bez tezy, ale z nadzieją - na debatę na najwyższym szczeblu - zapowiada nadawca.

- Ciekawe, co mają do powiedzenia w sprawach, które nie schodzą z ust dziennikarzy i publicystów. Być może widzą także coś, co umyka mediom goniącym za newsem

- dodała dziennikarka telewizji Polsat News.

 
Program „Najwyższe piętro” poprowadzi Joanna Racewicz, foto: Cyfrowy Polsat
Program „Najwyższe piętro” poprowadzi Joanna Racewicz, foto: Cyfrowy Polsat


„Najwyższe piętro” - emisja w niedziele (od 12 stycznia 2020 roku) o godz. 11:00 w kanale Polsat News. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat News 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...
reklama