reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Red Carpet TV HD: Nowa pozycja na Platformie Canal+

dodano: 2020-01-06 17:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Red Carpet TV logo 06.2019 We wtorek, 7 stycznia br. kanał Red Carpet TV HD zmieni swoją pozycję na liście Platformy Canal+ - z dotychczasowej 213. przeniesiony zostanie na 189., obecnie pustą, ale wcześniej zajmowaną przez stację CBS Action, która na przełomie 2019 i 2020 roku zakończyła nadawanie w Polsce.

Red Carpet TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Red Carpet TV HD to kanał, którego nadawcą jest spółka Red Carpet Media Group. Stacja ma charakter wyspecjalizowany, rozrywkowo-poradniczy. W ramówce kanału widzowie znajdą programy o gwiazdach show-biznesu, relacje z wydarzeń kulturalnych, premier kinowych i telewizyjnych, pokazów mody, koncertów czy gal, a także filmy i seriale fabularne (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż 7 lutego 2016 roku w ofertach operatorów nadający od 2002 roku kanał Edusat (nadający od 2012 roku Edusat HD, wersje SD i HD miały identyczne ramówki) został zastąpiony przez stację ETV (ETV HD, wersje SD i HD miały identyczne ramówki). Nowy kanał przejął od poprzednika ramówkę i sieć dystrybucji, ale nie był on wprost jego następcą. 3 listopada 2015 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła bowiem udzielić spółce Edusat Chanel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, koncesji na rozpowszechnianie w sieciach telekomunikacyjnych programu telewizyjnego pod nazwą ETV. Kanał Edusat nadawał natomiast na podstawie koncesji na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny przyznanej 26 lipca 2002 roku przez KRRiT Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej z siedzibą w Warszawie. 1 marca 2017 roku regulator rynku podjął decyzję o cofnięciu koncesji dla stacji Edusat. 28 maja 2018 roku kanał ETV (ETV HD) zmienił nazwę na Red Carpet TV (Red Carpet TV HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki) (więcej tutaj).

Stacja CBS Action (AMC Networks International) na przełomie 2019 i 2020 roku zakończyła nadawanie w Polsce (więcej tutaj).
 
Anna Popek i Daria Pacańska w programie „Nie zawsze czerwony dywan”, emitowanym w kanale Red Carpet TV HD, foto: Red Carpet Media Group
Anna Popek i Daria Pacańska w programie „Nie zawsze czerwony dywan”, emitowanym w kanale Red Carpet TV HD, foto: Red Carpet Media Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...