reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Senat TV - wystartowała nowa telewizja

dodano: 2020-01-07 11:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: onet.pl/satkurier.pl

Senat TV 17 grudnia 2019 roku wystartował kanał Senat TV. Stacja jest dostępna na YouTube w ramach profilu Senat Rzeczypospolitej Polskiej oraz w mediach społecznościowych. Jak dotąd zamieszczono tam trzy materiały wideo, a kolejne są w trakcie produkcji. Senat TV to rozmowy i relacje z najważniejszych senackich wydarzeń.

Senat TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inicjatorem Senat TV jest marszałek Tomasz Grodzki. Zgodnie z założeniami, ta internetowa telewizja ma być „forum wolnej myśli”, które ma pozwolić politykom na spokojne i przystępne wytłumaczenie wyborcom zawiłości pracy nad ustawami. Według Grodzkiego, telewizja nie generuje praktycznie żadnych kosztów, ponieważ „wystarczyło odkurzyć nieużywany sprzęt”, informował w grudniu onet.pl.

Do studia Senat TV zapraszani będą znani goście, którzy będą mogli wypowiadać się na wiele tematów dotyczących m.in. samorządu, zdrowia, kultury czy środowiska. Przykładowo 7 stycznia nagrana została dyskusja na temat zmian w systemie wymiaru sprawiedliwości pomiędzy senatorami Gabrielą Morawską-Stanecką i Markiem Pękiem.
Najbliższe 3. posiedzenie Senatu RP X kadencji odbędzie się w dniach 15-17 stycznia.

O tym, że obecność na YouTube jest kluczowa, aby dotrzeć do młodych ludzi, doskonale zdają sobie sprawę również opozycyjne partie polityczne. Przykładowo Konfederacja TV ma aż 47,9 tys. subskrypcji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama