reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Senat TV - wystartowała nowa telewizja

dodano: 2020-01-07 11:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: onet.pl/satkurier.pl

Senat TV 17 grudnia 2019 roku wystartował kanał Senat TV. Stacja jest dostępna na YouTube w ramach profilu Senat Rzeczypospolitej Polskiej oraz w mediach społecznościowych. Jak dotąd zamieszczono tam trzy materiały wideo, a kolejne są w trakcie produkcji. Senat TV to rozmowy i relacje z najważniejszych senackich wydarzeń.

Senat TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inicjatorem Senat TV jest marszałek Tomasz Grodzki. Zgodnie z założeniami, ta internetowa telewizja ma być „forum wolnej myśli”, które ma pozwolić politykom na spokojne i przystępne wytłumaczenie wyborcom zawiłości pracy nad ustawami. Według Grodzkiego, telewizja nie generuje praktycznie żadnych kosztów, ponieważ „wystarczyło odkurzyć nieużywany sprzęt”, informował w grudniu onet.pl.

Do studia Senat TV zapraszani będą znani goście, którzy będą mogli wypowiadać się na wiele tematów dotyczących m.in. samorządu, zdrowia, kultury czy środowiska. Przykładowo 7 stycznia nagrana została dyskusja na temat zmian w systemie wymiaru sprawiedliwości pomiędzy senatorami Gabrielą Morawską-Stanecką i Markiem Pękiem.
Najbliższe 3. posiedzenie Senatu RP X kadencji odbędzie się w dniach 15-17 stycznia.

O tym, że obecność na YouTube jest kluczowa, aby dotrzeć do młodych ludzi, doskonale zdają sobie sprawę również opozycyjne partie polityczne. Przykładowo Konfederacja TV ma aż 47,9 tys. subskrypcji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Triax TDS 120 A grafit

Antena stalowa, cynkowana 120 cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze...

299 zł Więcej...

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

139 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama