reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Va banque” 8 w TVP2 i TVP Rozrywka

dodano: 2020-01-07 13:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Va banque” We wtorek, 7 stycznia br. o godz. 18:30 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacji TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek ósmego sezonu teleturnieju „Va banque”. Program powraca po latach na antenę TVP2. Oparty na amerykańskim formacie „Jeopardy!”, „Va banque” to program, w którym uczestnicy muszą popisać się wiedzą i refleksem. Kto zaryzykuje i pójdzie va banque? Gospodarzem produkowanego przez firmę Astro teleturnieju „Va banque” będzie Przemysław Babiarz.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Va banque”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uczestnicy odpowiadają na odkrywane hasła pytaniami. Każdy odcinek teleturnieju składa się z trzech rund. Uczestnicy wybierają hasła spośród 6 kategorii, w każdej po 5 pytań, ułożonych od najłatwiejszego do najtrudniejszego. W finale uczestnicy dostają to samo, jedno zagadnienie. Wygraną pieniężną zabiera ze sobą tylko zwycięzca odcinka (więcej tutaj).

„Va banque” - sezon 8., emisja od poniedziałku do piątku (od 7 stycznia 2020 roku) o godz. 18:30 w TVP2. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama