reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Top Gear” 28 w Nepalu w BBC Brit

dodano: 2020-01-07 19:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Studios/satkurier.pl

BBC Brit „Top Gear” W piątek, 31 stycznia br. o godz. 22:30 w kanale BBC Brit wyemitowany zostanie premierowo odcinek dwudziestego ósmego sezonu magazynu motoryzacyjnego „Top Gear” z Nepalu. Dodajmy, że wcześniejsze epizody tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji BBC Brit i telewizji WP.

BBC Brit „Top Gear”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Top Gear” wyrusza w jedną z najtrudniejszych podróży w swojej historii: wysokogórską trasę z Katmandu, stolicy Nepalu, do Zakazanego Miasta Lo Manthang, owianego tajemnicą królestwa położonego wysoko na płaskowyżu tybetańskim, w odległych Himalajach. Będzie to pięciodniowa wyprawa przez najwyższe góry, najgłębsze wąwozy i najbardziej nieprzyjazne tereny na całym świecie.

Podczas swojej podróży prezenterzy „Top Gear” będą musieli sobie poradzić z przeprawami przez rwące rzeki, rozległymi lawinami błotnymi i przyprawiającymi o zawrót głowy przełęczami górskimi, które stanowiłyby nie lada wyzwanie nawet dla najnowocześniejszych samochodów z napędem na cztery koła. Ale Paddy McGuinness, Andrew Flintoff „Freddie” i Chris Harris nie przemierzają Himalajów w nowych samochodach 4x4. Zrobią to w pewnym bardzo małym i starym Peugeocie 106, równie małym i starym Renault 4 oraz pierwszym (i jedynym) samochodzie wyprodukowanym w Nepalu (Hulas Mustang) (więcej tutaj).
 
Samochód Hulas Mustang w programie „Top Gear”, foto: Lee Brimble/BBC Studios
Samochód Hulas Mustang w programie „Top Gear”, foto: Lee Brimble/BBC Studios


„Top Gear” - sezon 28., z Nepalu - emisja w piątek, 31 stycznia 2020 roku o godz. 22:30 w BBC Brit. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów BBC Brit i WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama