reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nju mobile ma 1 mln klientów [wideo]

dodano: 2020-01-08 13:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Orange Polska

nju mobile Z usług nju mobile, marki usług telefonii komórkowej działającej w sieci Orange, korzysta już 1 mln klientów, 70 proc. z nich wybrało ofertę na abonament. Marka wciąż wyróżnia się na polskim rynku brakiem długiej umowy i równymi warunkami dla wszystkich klientów.

nju mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Gdy ponad 6 lat temu uruchamialiśmy nju mobile zaproponowaliśmy klientom coś zupełnie nowego. Prostą i tanią ofertę bez limitów i długoterminowej umowy. To była rewolucja na rynku. Klienci docenili takie podejście i są z nami, bo tego chcą, a za staż dostają coraz większy pakiet gigabajtów do wykorzystania. Dziś najlepiej widać, jak dobrze ten pomysł się sprawdził, bo już milion osób korzysta z nju mobile

– powiedział Mariusz Gaca, wiceprezes Zarządu ds. rynku konsumenckiego Orange Polska.

Od wprowadzenia nju mobile, czyli od kwietnia 2013 roku, z oferty nieprzerwanie korzysta 53 klientów. Dla nich przygotowano specjalny upominek. Ponadto dla wszystkich użytkowników 1.000.000 GB internetu do wykorzystania, czyli po 1 GB dla każdego.

Nju mobile nadal wyróżnia się na polskim rynku brakiem długiej umowy i równymi warunkami dla wszystkich klientów. Z oferty abonamentowej można zrezygnować w ciągu miesiąca, a za usługi, z których w danym miesiącu klienci nie korzystają, nie płacą. Za to za staż w nju mobile otrzymują rosnący pakiet gigabajtów, nawet do 60 GB miesięcznie w ofercie głosowej.

Jak informuje Orange Polska, klienci najchętniej wybierają abonament za 29 zł, gdzie otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet gigabajtów, który z początkowych 10 GB rośnie w ciągu 2 lat do 30 GB. Można też korzystać z usług w parach, wystarczy dokupić dodatkowy numer za 9 zł miesięcznie.

Statystyczny klient nju mobile ma 31-45 lat i najczęściej mieszka w dużym mieście. Wybiera nju mobile dzięki rekomendacji rodziny i znajomych, którzy wcześniej skorzystali z usług sieci. Szczególnie docenia atrakcyjną ofertę cenową, możliwość korzystania za niewielką dopłatą z dwóch numerów oraz rosnący pakiet gigabajtów za staż. Aż 70 proc. klientów ma ofertę na abonament, a 40 proc. korzysta z dwóch lub więcej numerów w sieci.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Uchwyt do anteny DVB-T balkonowy

balkonowy uchwyt do anteny DVB-T

23 zł Więcej...
reklama