reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Specjalistki” od 9.01 w Discovery Channel

dodano: 2020-01-08 17:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

Discovery Channel „Specjalistki” W czwartek, 9 stycznia br. o godz. 22:00 na antenie kanału Discovery Channel wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Specjalistki”. Jego bohaterkami będą Julia, Joanna, Agnieszka, Aleksandra, Agnieszka „Aggie” i Lena. Jak czytamy w opisie, są wytrwałe i silne. Żadnej pracy się nie boją. Specjalistki przełamują wszelkie stereotypy i udowadniają, że podział na profesje damskie i męskie już dawno nie istnieje. Bohaterki nowego programu Discovery Channel prowadzą ciężarówki, pracują w tartaku czy w warsztacie. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Discovery Channel „Specjalistki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy istnieją zawody, które mogą wykonywać tylko mężczyźni? Nie. Potwierdzają to Julia, Joanna, Agnieszka, Aleksandra, Agnieszka „Aggie” i Lena, czyli „Specjalistki” - bohaterki nowego programu Discovery Channel.

Julia jest drwalką. To trudny i niebezpieczny zawód. W tym fachu ważna jest nie tylko wytrzymałość fizyczna, ale też odporność na stres i opanowanie, szczególnie w sytuacjach kryzysowych. Ścinanie drzew oraz usuwanie kilkunastometrowych wywrotów należą do codziennych obowiązków bohaterki serii, a piła, siekiera czy sekator to jej codzienne narzędzia pracy. Już w pierwszym odcinku przed Julką stanie nie lada wyzwanie. Jak skończy się jej niebezpieczna walka z 10-metrową uschniętą topolą?

Joanna od 14 lat prowadzi firmę przewożącą gigantyczne ładunki. Sama też często rusza w trasę jako pilotka konwojów. Niestraszne są jej krótkie terminy, kilometry autostrad i dróg krajowych, czy spedycja nietypowych towarów. Woziła już kadłuby samolotów i dwudziestotonowe czołgi. Na początku serii bohaterka zmierzy się z trudnym zadaniem - będzie musiała przetransportować wielkie zbiorniki kanalizacji deszczowej. Niestety, nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Czy uda jej się pokonać przeszkody i bezpiecznie dowieźć ładunek do celu?

Agnieszka to rolniczka, szefowa i  bizneswoman w jednej osobie. Zarządza gospodarstwem o powierzchni tysiąca hektarów. Dowodzi męską załogą i obraca dużymi pieniędzmi. Jej dzień pracy zaczyna się, kiedy inni jeszcze śpią. Czy zawsze udaje jej się wygrać walkę z temperaturą, czasem i przeciwnościami?

25-letnia Aleksandra działa w podziemiach i na wysokościach. Zajmuje się precyzyjnym łączeniem metali techniką TIG. To robota dla prawdziwych twardzielek. Bywa gorąco i niewygodnie. Ale to właśnie w świecie palników, płomieni i iskier dziewczyna znalazła swoje miejsce na ziemi. Na pierwszy ogień musi zespawać rury centralnego ogrzewania w Bytomiu. Po godzinach jest fanką motoryzacji i startuje w zawodach wraków.

Agnieszkę „Aggie” od zawsze kręciły klucze, śruby i smar. Bohaterka programu spełniła swoje marzenie, zostając mechanikiem samochodowym. Fachu nauczyła się praktycznie sama - podpatrując kolegów. Teraz prowadzi warsztat samochodowy, udowadniając, że kobiety też doskonale wiedzą, co robi się z panewkami i turbinami. Jak odnajduje się w męskim świecie?

Ostatnią bohaterka serii jest Lena. To truckerka, która przemierza europejskie drogi za kółkiem 40-tonowych ciężarówek. Szoferka to jej drugi dom: garderoba, sypialnia i jadalnia w jednym! Rzęsy maluje we wstecznym lusterku, a w kabinie potrafi ugotować nawet trzydaniowy obiad. Teraz rusza w trasę do Belgii. Jakie niespodzianki czekają na nią po drodze?

- „Specjalistki” to historie niezwykłych i ambitnych kobiet. Twardych dziewczyn, które nie tylko weszły do męskiego świata, ale też zaczęły nim zarządzać - czytamy w opisie. Pierwszy odcinek tego programu wyemitowany zostanie w czwartek, 9 stycznia br. o godzinie 22:00 na antenie Discovery Channel (więcej tutaj).
 
Julia w programie „Specjalistki”, foto: Discovery
Julia w programie „Specjalistki”, foto: Discovery


„Specjalistki” - emisja w czwartki (od 9 stycznia 2020 roku) o godz. 22:00 w Discovery Channel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama