reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ViacomCBS i Sky Italia rozszerzyli współpracę

dodano: 2020-01-09 10:46
autor: Jan Borejko | źródło: digital-news.it

Sky Deutschland Sky DE Sky i ViacomCBS podpisali nową umowę dotyczącą dystrybucji w ramach włoskiej platformy Sky kanałów z portfolio ViacomCBS. Strony osiągnęły porozumienie również w sprawie obsługi sprzedaży reklam, którą od 2 lutego zajmie się Sky Media.

ViacomCBS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa pomiędzy Sky i ViacomCBS dotyczy kontynuacji dystrybucji następujących kanałów telewizyjnych: MTV, Nickelodeon, Nick Jr, Comedy Central i Super! oraz dołączenia do oferty Sky nowych stacji: Paramount Network, Spike i VH1.
 

Nowa umowa ze Sky jako dystrybutora naszych marek i partnera handlowego pozwala nam wzmocnić organiczną, szeroko zakrojoną i spójną współpracę w odniesieniu do naszej strategii biznesowej. W rzeczywistości działanie to stanowi podstawę do zaoferowania większych korzyści i lepszych rozwiązań naszym odbiorcom i inwestorom, a także rozszerzenia dystrybucji naszych marek i treści na wielu platformach.

- powiedział Andrea Castellari, Executive Vice President and General Manager w ViacomCBS Networks na Włochy, Bliski Wschód i Turcję.


Źródło: digital-news.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Mavic Air 2 to następca lubianego Mavic Air z poprawioną...

5 190 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...
reklama