reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ViacomCBS i Sky Italia rozszerzyli współpracę

dodano: 2020-01-09 10:46
autor: Jan Borejko | źródło: digital-news.it

Sky Deutschland Sky DE Sky i ViacomCBS podpisali nową umowę dotyczącą dystrybucji w ramach włoskiej platformy Sky kanałów z portfolio ViacomCBS. Strony osiągnęły porozumienie również w sprawie obsługi sprzedaży reklam, którą od 2 lutego zajmie się Sky Media.

ViacomCBS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa pomiędzy Sky i ViacomCBS dotyczy kontynuacji dystrybucji następujących kanałów telewizyjnych: MTV, Nickelodeon, Nick Jr, Comedy Central i Super! oraz dołączenia do oferty Sky nowych stacji: Paramount Network, Spike i VH1.
 

Nowa umowa ze Sky jako dystrybutora naszych marek i partnera handlowego pozwala nam wzmocnić organiczną, szeroko zakrojoną i spójną współpracę w odniesieniu do naszej strategii biznesowej. W rzeczywistości działanie to stanowi podstawę do zaoferowania większych korzyści i lepszych rozwiązań naszym odbiorcom i inwestorom, a także rozszerzenia dystrybucji naszych marek i treści na wielu platformach.

- powiedział Andrea Castellari, Executive Vice President and General Manager w ViacomCBS Networks na Włochy, Bliski Wschód i Turcję.


Źródło: digital-news.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 249 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 117 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 117 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...
reklama