reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-26 - 2020-10-27 - 2020-10-28

Sport w polskiej TV 10.01.2020

dodano: 2020-01-09 21:08 | aktualizacja: 2020-01-10 12:48
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich 2020: Polska – Azerbejdżan. Transmisje live z WTA World Tour Shenzhen tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – West Ham United

03:45 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks – Los Angeles Lakers
 
CANAL+ Sport 2

03:00 (pt/so) Boks: Gala, Flint:
Claressa Shields – Ivana Habazin
 
Eurosport 1

10:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Zawody 

13:40 Kombinacja norweska: Pucharu Świata, Val di Fiemme:
Zawody

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg sprinterski mężczyzn

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Kwalifikacje
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Honolulu:
1. runda
 
Polsat Sport

02:00 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – Kanada

04:00 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – Kanada

07:30 Tenis: ATP Cup: 
Belgia – Hiszpania

09:30 Tenis: ATP Cup: 
Belgia – Hiszpania

11:30 Tenis: ATP Cup: 
Belgia – Hiszpania

13:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020: 
Niemcy – Chorwacja

16:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020: 
Turcja – Belgia

20:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020: 
Polska – Azerbejdżan

01:00 (pt/so) Tenis: ATP Cup:
1/2 finału
    
03:00 (pt/so) Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

05:00 (pt/so) Tenis: ATP Cup:
1/2 finału
 
Polsat Sport Extra

10:00 Skeleton: Puchar Świata, La Plagne:
1. przejazd kobiet

11:30 Skeleton: Puchar Świata, La Plagne:
2. przejazd kobiet

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg sprinterski mężczyzn

17:45 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Asseco Arka Gdynia – PGE Spójnia Stargard

20:10 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020:
Finał
 
Polsat Sport News

14:00 Skeleton: Puchar Świata, La Plagne:
1. przejazd mężczyzn

15:50 Skeleton: Puchar Świata, La Plagne:
2. przejazd mężczyzn

18:45 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen:
Zawody
    
19:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen:
Zawody

20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona Lassa – Anadolu Efes Stambuł
 
TVP 2

18:05 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Słowenia – Polska
 
TVP Sport

04:00 Tenis: WTA World Tour, Brisbane:
1/4 finału

06:00 Tenis: WTA World Tour, Shenzhen:
1/2 finału

08:00 Tenis: WTA World Tour, Shenzhen:
1/2 finału

10:00 Tenis: WTA World Tour, Brisbane:
1/4 finału

20:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020: 
Polska – Azerbejdżan

01:35 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Carolina Hurricanes – Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama