reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-21 - 2020-10-22 - 2020-10-23

Sport w polskiej TV 11.01.2020

dodano: 2020-01-10 16:27 | aktualizacja: 2020-01-11 00:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl  to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Tottenham Hotspur – Liverpool FC. Transmisja live z meczu siatkarek Polska - Turcja w TVP1 i Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Norwich City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Houston Rockets – Minnesota Timberwolves
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A:
S.S Lazio – SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Brentford FC – Queens Park Rangers
Komentarz: Michał Mitrut
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A:
S.S Lazio – SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:20 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Altenberg:
Zawody 

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchensee:
Zjazd kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
    
14:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs indywidualny
 
Eurosport 2

10:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Zawody 

10:50 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Altenberg:
2. przejazd dwójek

11:40 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta kobiet

13:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Zawody 

14:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Honolulu:
2. runda
 
Polsat Sport

08:30 Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

10:30 Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

12:30 Tenis: ATP Cup:
1/2 finału

17:05 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020:
Niemcy - Niderlandy

20:35 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020:
Polska - Turcja,
 
Polsat Sport Extra

12:00 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta kobiet

14:05 Biatlon: Pucharu Świata, Oberhof:
Sztafeta mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Astoria Bydgoszcz – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

20:00 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów, Montreal:
Zawody

20:50 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów, Montreal:
Zawody

21:00 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów, Montreal:
Zawody

21:30 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów, Montreal:
Zawody
    

22:50 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów, Montreal:
Zawody
 
Polsat Sport News

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
Przejazd dwójek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
Przejazd dwójek kobiet

12:07 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
Przejazd dwójek kobiet
    

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
1. przejazd dwójek mężczyzn
    
15:00 Bobsleje: Puchar Świata, La Plagne:
2. przejazd dwójek mężczyzn

16:10 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen:
Zawody
    
17:05 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen:
Zawody

18:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Font Romeu:
Zawody 
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs indywidualny

20:45 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2020:
Polska - Turcja,
Komentarz: Natalia Bamber-Laskowska, Jacek Laskowski


 
TVP Sport

05:00 Tenis: WTA World Tour, Brisbane:
1/2 finału

07:00 Tenis: WTA World Tour, Brisbane:
1/2 finału

09:15 Biegi narciarskie: Ski Classics, Kaiser Maximillian Lauf:
Zawody

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs indywidualny

19:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Sestao River Club – Athletic Bilbao

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Marbella FC – Real Valladolid


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama