reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zakochani i filmy z serii „Rocky” w lutym w TNT

dodano: 2020-01-10 18:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

TNT W lutym br. kanał TNT poleca swoim widzom takie filmy jak - w cyklu „Wielkie kino” takie produkcje jak „Donnie Brasco”, „Stalingrad”, „Rocky 2” i „Sekcja 8”, w cyklu „Dramatyczne piątki” takie filmy jak „Ludzie honoru”, „Angielski pacjent”, „Rocky 4” i „Duża ryba”, w cyklu „Zakochane TNT” takie produkcje jak „Miłość przez przypadek”, „Rozterki Gray”, „Wielki podryw”, „Bardzo długi tydzień”, „Kłopoty z facetami”, „Recepta na szczęście”, „Dziewczyna z przedmieścia”, „Angielski pacjent” i „Cztery wesela i pogrzeb”, a w cyklu „Tydzień Rocky'ego” takie filmy jak „Rocky”, „Rocky 2”, „Rocky 3”, „Rocky 4”, „Rocky 5” i „Rocky Balboa”.

TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2020 roku w ofercie kanału TNT:

„Wielkie kino”:
emisja: w środy o 21:00
Oparty na prawdziwej historii film „Donnie Brasco” (emisja w środę, 5 lutego br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj) przedstawia losy agenta FBI (Federal Bureau of Investigation) Joe Pistone (w tej roli Johnny Depp), który infiltruje mafię Nowego Jorku. Zaprzyjaźniony z Leftym Ruggiero (Al Pacino), Pistone, pod kryptonimem Donnie Brasco wciela się w mafijne szeregi, na których czele stoi wyjątkowo niebezpieczny Sonny Black (Michael Madsen). Pistone niustannie zbiera dowody, jednak jego życie powoli zaczyna się komplikować, a małżeństwo rozpadać. Mężczyzna wie, że jeśli odejdzie, to podejrzenia zostaną skierowane na Ruggiero (więcej tutaj).
 
Film „Stalingrad” (emisja w środę, 12 lutego br. o godzinie 21:00) otwierają wydarzenia w Japonii, gdzie po trzęsieniu ziemi i tsunami w 2011 roku, personel ratunkowy stara się dotrzeć do grupy osób uwięzionych pod ziemią. Jeden z rosyjskich ratowników próbuje uspokoić czekających na pomoc poszkodowanych, opowiadając historię o tym, jak zyskał pięciu ojców, z których każdy zginął podczas wielkiej wojny ojczyźnianej, czyli II wojny światowej. Jego słuchacze to młodzi niemieccy studenci (więcej tutaj).

W „Rocky 2” (emisja w środę, 19 lutego br. o godzinie 21:00) Balboa (Sylvester Stallone) cieszy się życiem. Ma uroczą żonę Adrian (Talia Shire), a jego walka z Apollo Creedem (Carl Weathers) kończy się powodzeniem. Pięściarz jest nareszcie w stanie cieszyć się pieniędzmi, które zarobił. Niestety bohater kompromituje się w mediach i jest przekonany o tym, że jego bokserska kariera dobiegła końca. Znajduje więc pracę w firmie zajmującej się dystrybucją mięsa. Okazuje się jednak, że Apollo oczekuje rewanżu. Czy Rocky podejmie wyzwanie? 

Sierżant armii amerykańskiej Nathan West (Samuel L. Jackson), to dowódca znany ze swojej silnej ręki. Zabiera on sześciu członków specjalnego oddziału rangersów na akcję szkoleniową do kolumbijskiej dżungli. Ostatecznie okazuje się, że ten survival przeżywa w gąszczu podczas deszczu i huraganu jedynie dwóch żołnierzy. Gdy rozpoczyna się przesłuchanie, ocalali odmawiają rozmowy z kimkolwiek innym niż reprezentant United States Army Rangers. W temat zostaje więc wprowadzony były komandos, obecny agent DEA (Drug Enforcement Administration), Tom Hardy (John Travolta). Od tego momentu fabuła filmu akcji „Sekcja 8” (emisja w środę, 26 lutego br. o godzinie 21:00) nabiera rozpędu.

„Dramatyczne piątki”:
emisja: w piątki o 21:00
W dramatycznym thrillerze sądowym „Ludzie honoru” (emisja w piątek, 7 lutego br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj) w bazie wojskowej w Guantanamo dwóch żołnierzy jest posądzonych o zabójstwo kolegi z jednostki. Dochodzenie prowadzi doświadczona komandor, podporucznik Jo Galloway (Demi Moore). Oskarżeni mają podczas rozprawy być reprezentowani przez prawnika marynarki wojennej, który nigdy wcześniej nie miał okazji przebywać w sali sądowej - Daniel Kaffee (Tom Cruise). Sprawa zaczyna przyjmować nieoczekiwany obrót, gdy bohaterowie spotykają się ze zmową milczenia, a na jej straży stoi między innymi pułkownik Nathan R. Jessep (Jack Nicholson) (więcej tutaj i tutaj).

Akcja „Angielskiego pacjenta” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 21:00) rozgrywa się w ostatnich dniach II wojny światowej. Poparzony pilot (Ralph Fiennes) z zestrzelonego przez Niemców samolotu, trafia do konwoju szpitalnego. Kiedy okazuje się, że stan mężczyzny jest zbyt ciężki, by można było go bezpiecznie przetransportować, pielęgniarka o imieniu Hana (Juliette Binoche) zostaje przy poszkodowanym, by opiekować się nim w ruinach starego klasztoru (więcej tutaj).

W „Rocky 4” (emisja w piątek, 21 lutego br. o godzinie 21:00) Balboa (Sylvester Stallone) podczas meczu bokserskiego z Ivanem Drago asystuje przy ringu swojemu wieloletniemu przyjacielowi. Rosyjski pięściarz okazuje się jednak znacznie silniejszy i w starciu pozbawia przeciwnika życia. Balboa obwinia się o śmierć Apollo Creeda. Sprowokowany arogancją potężnego Drago, decyduje się podnieść rękawicę i wyjechać do Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, aby zmierzyć się z bokserem.

„Duża ryba” (emisja w piątek, 28 lutego br. o godzinie 21:00) to ekranizacja powieści Daniela Wallace'a. Will powraca do rodzinnego domu, by móc zająć się umierającym na nowotwór ojcem Edwardem. Stara się dowiedzieć jak najwięcej o jego młodości, próbując złożyć biografię z barwnych i nieprawdopodobnych opowieści. Nie brakuje w nich baśniowych przygód i zdarzeń, w które trudno uwierzyć. Syn próbuje zrozumieć swojego ojca, jego porażki i dokonania (więcej tutaj)

„Zakochane TNT”:
emisja: w piątek, 14 lutego br. o 6:55
„Miłość przez przypadek” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 6:55) to oryginalna satyra polityczna, przedstawiająca historię naiwnej małomiasteczkowej kelnerki Alice Eckle (Jessica Biel), która przypadkowo wbija sobie gwóźdź w głowę. Powoduje to u niej niemałe zmiany zachowania, które kierują jej losy do Waszyngtonu. Tam zakochuje się w niczego nieświadomym młodym kongresmenie (Jake Gyllenhaal), z którym pragnie połączyć siły w walce o głęboko dotykające ją kwestie (więcej tutaj).

Sam (Tom Cavanagh) i Gray (Heather Graham) uwielbiają filmy i dzielą pasję do tańca z lat czterdziestych. Trudno uwierzyć, że tak dobrze dobrana para jest jedynie świetnie zgranym rodzeństwem. Kiedy bohaterowie „Rozterek Gray” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 8:55) spotykają Charlie (Bridget Moynahan), okazuje się, że łączy ich coś jeszcze - miłość do tej samej osoby. Sam musi poradzić sobie z nieoczekiwanymi uczuciami zazdrości, podczas gdy Gray stara pogodzić się ze swoją orientacją seksualną (więcej tutaj).
 
Fabuła „Wielkiego podrywu” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 10:55) obraca się wokół perypetii duetu wybitnych oszustek - matki i córki, które bez skrupułów wyłudzają pieniądze bogatych mężczyzn. Przebywając w Palm Beach na Florydzie Page oraz Maxine Conners (Jennifer Love Hewitt, Sigourney Weaver) wdrażają nowy, pozornie niezawodny plan. Wszystko układa się po myśli naciągaczek, dopóki jedna z nich nie zakochuje się w pewnym przystojnym barmanie (Jason Lee) (więcej tutaj).

Bohater filmu „Bardzo długi tydzień” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 13:30) Conrad Valmont (Jason Bateman) trafia nagle na ulicę. Wybitnie wykształcony spadkobierca fortuny hotelu Valmon na Upper West Side, w wieku czterdziestu lat, po nagłym rozwodzie rodziców zostaje niespodziewanie odcięty od środków. Na szczęście pod swój dach przyjmuje go stary przyjaciel Dylan (Billy Crudup). Nie spodziewa się jednak, że bankrut spróbuje podbić serce jego dziewczyny, Beatrice (Olivia Wilde) (więcej tutaj).

W Los Angeles grasuje seryjny zabójca. W tym samym czasie mieszkanie piosenkarki Joan Spruance (Ellen Barkin) zostaje splądrowane, a ona sama zaczyna odbierać anonimowe telefony. Przestraszona wyprowadza się do domu swojej siostry Andy (Beverly D'Angelo) w Hollywood Hills. Niestety wokalistka i tam nie czuje się bezpiecznie - jest nieustannie nękana przez niemile widzianych gości. Bohaterka filmu „Kłopoty z facetami” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 15:15) postanawia zatrudnić Harry’ego Blissa (Jack Nicholson), właściciela agencji prowadzącej szkolenia psów obronnych, który wkrótce staje się dla niej kimś więcej niż tylko ochroniarzem.  

Lawrence Wetherhold (Dennis Quaid) jest nieszczęśliwym i mizantropijnym wdowcem oraz  profesorem w Carnegie Mellon, a także zobojętniałym ojcem dwójki dzieci. W przypadkowych okolicznościach mężczyzna spotyka swoją byłą studentkę (Sarah Jessica Parker) i zakochuje się w niej bez pamięci. Od tej pory Lawrence próbuje naprawić relacje ze swymi dorosłymi dziećmi (Ellen Page i Ashton Holmes), które sprzeciwiają się jego związkowi. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej z powodu nieoczekiwanej wizyty jego adoptowanego brata (Thomas Haden Church). Czy istnieje przepis na to, by pogodzić obdarzonych wysoką inteligencją i wyjątkowo upartych bohaterów „Recepty na szczęście” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 17:15)?

Brett (Sarah Michelle Gellar), tytułowa „Dziewczyna z przedmieścia” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 19:05), jest redaktorem w małym, nowojorskim wydawnictwie i ma nadzieję na awans. W tym czasie poznaje literackiego geniusza - pięćdziesięcioletniego Archie’ego Knoxa (Alec Baldwin). Wkrótce rodzi się między nimi uczucie, a czarujący, uprzejmy i udzielający bezcennych rad pisarz staje się partnerem Brett. Bohaterka zaczyna dokładniej poznawać życie swojego wybranka, jego historię medyczną oraz potomstwo. Wyjątkowo niemiłym zaskoczeniem jest dla niej album ze zdjęciami byłych dziewczyn. Czy uczucie tych dwojga, mimo przeszkód i dzielącej ich różnicy wieku przetrwa? 

„Angielski pacjent” (emisja w piątek, 14 lutego br. o godzinie 21:00) to pełne rozmachu widowisko wyreżyserowane przez Anthony'ego Minghellę na podstawie bestsellerowej powieści Michaela Ondaatje. To historia ciężko rannego pilota (Ralph Fiennes), cierpiącego na amnezję, którym opiekuje się kanadyjska pielęgniarka, Hana (Juliette Binoche). Razem próbują przywrócić mężczyźnie pamięć i odkryć, jak skończyła się historia miłości jego życia (więcej tutaj)

„Cztery wesela i pogrzeb” (emisja w nocy z piątku na sobotę, z 14 na 15 lutego br. o godzinie 0:25) - kultowa, angielska komedia romantyczna z 1994 roku w reżyserii Richarda Curtisa. Charles (Hugh Grant) to wolny duch, który nie zamierza się ustatkować, a jego relacje z kobietami to jedynie krótkie romanse, zwykle na jedną noc. Wszystko zmienia się w momencie, gdy mężczyzna na ślubie swojego przyjaciela poznaje piękną i błyskotliwą Amerykankę, Carrie (Andie MacDowell). Wkrótce bohater dowiaduje się, że kobieta właśnie się zaręczyła.

„Tydzień Rocky'ego”:
emisja: od wtorku, 18 lutego br. o 21:00
Historia Rocky’ego Balboa (Sylvester Stallone), niewykształconego pięściarza z Filadelfii, który przez swój upór i niekwestionowany talent bokserski osiąga sukces na skalę światową, w lutym br. pojawi się w kanale TNT. Widzowie będą mogli przez cały tydzień codziennie śledzić losy Włoskiego Ogiera, oglądając całą serię produkcji, począwszy od pierwszej nagrodzonej Oscarami części z 1976 roku, a skończywszy na najnowszej z 2006 roku, ze scenariuszem i reżyserią samego Sylvestra Stallone. Kolejne części ponadczasowego dramatu sportowego będą kolejno prezentowane w kanale każdego wieczoru o 21:00 od 18 do 23 lutego br. w TNT. W ramach cyklu „Tydzień Rocky'ego” stacja pokaże takie filmy jak „Rocky” (emisja we wtorek, 18 lutego br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj), „Rocky 2” (emisja w środę, 19 lutego br. o godzinie 21:00), „Rocky 3” (emisja w czwartek, 20 lutego br. o godzinie 21:00), „Rocky 4” (emisja w piątek, 21 lutego br. o godzinie 21:00), „Rocky 5” (emisja w sobotę, 22 lutego br. o godzinie 21:00) i „Rocky Balboa” (emisja w niedzielę, 23 lutego br. o godzinie 21:00).
 
Maggie Grace i Sarah Michelle Gellar w filmie „Dziewczyna z przedmieścia”, foto: Girls Guide, LLC.
Maggie Grace i Sarah Michelle Gellar w filmie „Dziewczyna z przedmieścia”, foto: Girls Guide, LLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama