reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ultraviolet 2.0” w lutym w AXN White

dodano: 2020-01-10 21:26 | aktualizacja: 2020-01-10 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN „Ultraviolet” Detektywi amatorzy pomagający policji rozwiązywać zagadki kryminalne w Łodzi. W lutym br. w AXN White widzowie zobaczą serial „Ultraviolet 2.0”. Dodajmy, że serial ten emituje obecnie kanał AXN, a pierwszą serię tej produkcji przypomina stacja Polsat Film.

Ultraviolet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ultraviolet 2.0” to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Aleksandra Serafin (w tej roli Marta Nieradkiewicz), którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Aleksandra. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

W serialu „Ultraviolet 2.0” Aleksandra musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste. Do obsady serialu dołączyli Piotr Stramowski i Karolina Gorczyca, a w rolach epizodycznych zobaczymy m.in. Pawła Wilczaka, Filipa Bobka i Wojciecha Mecwaldowskiego.

W AXN White serial „Ultraviolet 2.0” będzie można oglądać od wtorku, 11 lutego br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o godzinie 22:00. Dodajmy, że serial ten emituje obecnie kanał AXN, a pierwszą serię tej produkcji przypomina stacja Polsat Film (więcej tutaj).
 
Magdalena Czerwińska w serialu AXN „Ultraviolet”, foto: Sony Corporation
Magdalena Czerwińska w serialu AXN „Ultraviolet”, foto: Sony Corporation


„Ultraviolet” - sezon 2., emisja we wtorki (od 11 lutego 2020 roku) o godz. 22:00 w AXN White. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie kanału AXN, a pierwszą serię tej produkcji przypomina stacja Polsat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...