reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Poniedziałek z komedią” w styczniu w CBS Europa

dodano: 2020-01-13 03:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Europa W styczniu 2020 roku kanał CBS Europa w cyklu „Poniedziałek z komedią” poleca swoim widzom takie filmy jak „Idol z piekła rodem” (także w cyklu „Maraton komediowy”), „Wielka heca Bowfingera” i „Urzędowanie”.

CBS Europa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w styczniowe poniedziałki w kanale CBS Europa królować będą komedie. W ramach cyklu „Poniedziałek z komedią” emitowane będą najzabawniejsze produkcje ostatnich lat. Premierowo widzowie zobaczą „Wielką hecę Bowfingera” - obraz opowiadający o producencie filmowym, tytułowym Bowfingerze (w tej roli Steve Martin), który aby uratować swoją karierę musi zaangażować do nowego filmu gwiazdora Kita Ramseya (Eddie Murphy). Pojawi się także „Urzędowanie” - komedia, w której młoda Iris i jej koleżanki z pracy zostają oskarżone o kradzież. Na te i inne przeboje kanał CBS Europa zaprasza w każdy poniedziałek stycznia br. o godzinie 21:00 (więcej tutaj).

Styczeń 2020 roku w cyklu „Poniedziałek z komedią”:

„Wielka heca Bowfingera” („Bowfinger”)
produkcja: USA, 1999 rok, reżyseria: Frank Oz, obsada: Steve Martin, Eddie Murphy, Heather Graham, Christine Baranski, Jamie Kennedy, Barry Newman, Adam Alexi-Malle, Kohl Sudduth, Terence Stamp, Robert Downey Jr., Alejandro Patiño, Alfred De Contreras, Ramiro Fabian, Johnny Sanchez i Claude Brooks
emisja: w poniedziałek, 13 stycznia br. o 21:00

Producent filmowy Bowfinger jest na skraju bankructwa. Niewielka, ale stała ekipa współpracowników z utęsknieniem czeka na odmianę losu. I nadchodzi ten dzień. Bowfingerowi wpada w ręce przełomowy, hitowy scenariusz. Atak kosmitów na Ziemię ma być sensacją sezonu. Karkołomne wysiłki Bowfingera doprowadzają go do jednego z wpływowych ludzi w Hollywood. Ten zrealizuje film, jeśli wystąpi w nim wielki gwiazdor - Kit Ramsey. Teraz Bowfinger musi przekonać Ramseya. Problem okaże się niemal nie do przeskoczenia. Niemal... (więcej tutaj)

„Urzędowanie” („Clockwatchers”)
produkcja: USA, 1997 rok, reżyseria: Jill Sprecher, obsada: Toni Collette, Parker Posey, Lisa Kudrow, Alanna Ubach, Helen FitzGerald, Stanley DeSantis, Jamie Kennedy i David James Elliott
emisja: w poniedziałek, 27 stycznia br. o 21:00

Iris jest młodą kobietą szukającą celu w życiu. Okłamując ojca, z którym mieszka, czyli pozorując szukanie ambitnej pracy, dziewczyna zatrudnia się jako pracownik okresowy w globalnej firmie udzielającej kredytów. Nieśmiała Iris zostaje wprowadzona w tajniki biurowego życia przez trzy przyjaciółki: Margaret, Jane i Paulę. Każda z kobiet marzy o lepszym jutrze, traktując obecną pracę jako stan przejściowy. Każda z nich ma też swój sekret: impulsywna Margaret wciąż myśli o sabotowaniu firmy, nerwowa Jane pragnie tylko wyjść za mąż, a Jane żyje marzeniami o karierze aktorki. Pewnego dnia w biurze firmy dochodzi do kradzieży. Zostaje podjęte śledztwo i głównymi podejrzanymi staje się czwórka naszych bohaterek. Dochodzi do sytuacji, w której zarówno korporacja, jak i „podejrzane” odsłonią swoje prawdziwe oblicze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...
reklama