reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Poniedziałek z komedią” w styczniu w CBS Europa

dodano: 2020-01-13 03:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Europa W styczniu 2020 roku kanał CBS Europa w cyklu „Poniedziałek z komedią” poleca swoim widzom takie filmy jak „Idol z piekła rodem” (także w cyklu „Maraton komediowy”), „Wielka heca Bowfingera” i „Urzędowanie”.

CBS Europa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w styczniowe poniedziałki w kanale CBS Europa królować będą komedie. W ramach cyklu „Poniedziałek z komedią” emitowane będą najzabawniejsze produkcje ostatnich lat. Premierowo widzowie zobaczą „Wielką hecę Bowfingera” - obraz opowiadający o producencie filmowym, tytułowym Bowfingerze (w tej roli Steve Martin), który aby uratować swoją karierę musi zaangażować do nowego filmu gwiazdora Kita Ramseya (Eddie Murphy). Pojawi się także „Urzędowanie” - komedia, w której młoda Iris i jej koleżanki z pracy zostają oskarżone o kradzież. Na te i inne przeboje kanał CBS Europa zaprasza w każdy poniedziałek stycznia br. o godzinie 21:00 (więcej tutaj).

Styczeń 2020 roku w cyklu „Poniedziałek z komedią”:

„Wielka heca Bowfingera” („Bowfinger”)
produkcja: USA, 1999 rok, reżyseria: Frank Oz, obsada: Steve Martin, Eddie Murphy, Heather Graham, Christine Baranski, Jamie Kennedy, Barry Newman, Adam Alexi-Malle, Kohl Sudduth, Terence Stamp, Robert Downey Jr., Alejandro Patiño, Alfred De Contreras, Ramiro Fabian, Johnny Sanchez i Claude Brooks
emisja: w poniedziałek, 13 stycznia br. o 21:00

Producent filmowy Bowfinger jest na skraju bankructwa. Niewielka, ale stała ekipa współpracowników z utęsknieniem czeka na odmianę losu. I nadchodzi ten dzień. Bowfingerowi wpada w ręce przełomowy, hitowy scenariusz. Atak kosmitów na Ziemię ma być sensacją sezonu. Karkołomne wysiłki Bowfingera doprowadzają go do jednego z wpływowych ludzi w Hollywood. Ten zrealizuje film, jeśli wystąpi w nim wielki gwiazdor - Kit Ramsey. Teraz Bowfinger musi przekonać Ramseya. Problem okaże się niemal nie do przeskoczenia. Niemal... (więcej tutaj)

„Urzędowanie” („Clockwatchers”)
produkcja: USA, 1997 rok, reżyseria: Jill Sprecher, obsada: Toni Collette, Parker Posey, Lisa Kudrow, Alanna Ubach, Helen FitzGerald, Stanley DeSantis, Jamie Kennedy i David James Elliott
emisja: w poniedziałek, 27 stycznia br. o 21:00

Iris jest młodą kobietą szukającą celu w życiu. Okłamując ojca, z którym mieszka, czyli pozorując szukanie ambitnej pracy, dziewczyna zatrudnia się jako pracownik okresowy w globalnej firmie udzielającej kredytów. Nieśmiała Iris zostaje wprowadzona w tajniki biurowego życia przez trzy przyjaciółki: Margaret, Jane i Paulę. Każda z kobiet marzy o lepszym jutrze, traktując obecną pracę jako stan przejściowy. Każda z nich ma też swój sekret: impulsywna Margaret wciąż myśli o sabotowaniu firmy, nerwowa Jane pragnie tylko wyjść za mąż, a Jane żyje marzeniami o karierze aktorki. Pewnego dnia w biurze firmy dochodzi do kradzieży. Zostaje podjęte śledztwo i głównymi podejrzanymi staje się czwórka naszych bohaterek. Dochodzi do sytuacji, w której zarówno korporacja, jak i „podejrzane” odsłonią swoje prawdziwe oblicze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

Adapter (przejściówka) DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

49 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

429 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...
reklama