reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

92. gala wręczenia Oscarów w paśmie otwartym Canal+

dodano: 2020-01-13 15:33 | aktualizacja: 2020-02-09 20:43
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Canal+

Canal+ Oscar CANAL+ wyemituje 92. galę wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie filmu będzie miała miejsce w nocy z 9 na 10 lutego. Oscary® zostaną wyemitowane w paśmie otwartym dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Wśród nominowanych w kategorii „Najlepszy film nieanglojęzyczny” znalazło się „Boże ciało” Jana Komasy, film powstały w koprodukcji CANAL+.

Canal+ Oskary


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nocy z 9 na 10 lutego miłośnicy kina będą mogli oglądać na żywo 89. ceremonię wręczenia Oscarów®, którą poprzedzą rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek lutego w godzinach 0:30 – 2:00 będzie mieć miejsce transmisja z czerwonego dywanu. O godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się gala oscarowa®.

Planowany koniec transmisji to 5:00. Tego samego dnia, 9 lutego o godz. 22:30 CANAL+ wyemituje skrót z gali. Studio oscarowe® CANAL+ poprowadzą dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska (prowadząca „Aktualności filmowe” w CANAL+) oraz Błażej Hrapkowicz (prowadzący „Kino mówi” w ALEKINO+).

Jednym z faworytów do statuetki za najlepszy film nieanglojęzyczny jest koprodukcja CANAL+ „Boże ciało” w reżyserii Jana Komasy. Film od momentu premiery na festiwalu w Wenecji zdobył do tej pory już kilkadziesiąt nagród na wielu imprezach filmowych na całym świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

10 zł Więcej...
reklama