reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-14 - 2020-08-15 - 2020-08-16

Sport w polskiej TV 17.01.2020

dodano: 2020-01-16 14:38 | aktualizacja: 2020-01-16 21:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi:
FC Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach. Transmisje live z WTA World Tour Hobart tylko w TVP Sport.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała

03:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: La Liga:
CD Leganes – Getafe CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Championship:
Fulham FC – Middlesbrough FC
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Championship:
Fulham FC – Middlesbrough FC
 
Eurosport 1

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Zjazd do kombinacji mężczyzn

12:00 Snowboard: Puchar Świata, Laax:
Zawody

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Slalom do kombinacji mężczyzn

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet

18:00 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet

20:00 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału
 
Eurosport 2

14:00 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału

18:30 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – Uniks Kazań
 
Fightklub

04:00 (pt/so) Boks: Gala, Sloan:
Vladimir Shishkin – Ulisses Sierra
 
Golf Channel

19:00 Golf: European Tour, Abu Dhabi:
2. runda

21:00 Golf: PGA Tour, La Quinta: 
2. runda
 
nSport+

21:00 Piłka nożna: La Liga:
CD Leganes – Getafe CF
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu CMC Zawiercie
 
Polsat Sport Extra

10:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd mężczyzn

11:50 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd mężczyzn

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet

17:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Zenit Sankt Petersburg – Valencia Basket

21:05 Piłka nożna: Coupe de France: 
US Granvillaise – Olympique Marsylia
 
Polsat Sport News

14:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd kobiet

15:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd kobiet
 
TVP Sport

06:30 Tenis: WTA World Tour, Hobart:
1/2 finału

08:30 Tenis: WTA World Tour, Hobart:
1/2 finału

03:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Hobart:
Finał


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama