reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polska dla seniorów” w Radiu Tok FM

dodano: 2020-01-17 04:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, które przypadają 21 i 22 stycznia, Radio Tok FM (Agora) przygotowuje specjalną akcję multimedialną „Polska dla seniorów”. Złożą się na nią: audycje („Przewodniki dla seniorów”), podcasty oraz specjalne materiały dostępne na tokfm.pl. Jak zapowiada nadawca, dzięki nim słuchacze i internauci poznają problemy, oczekiwania i codzienność starszych osób w Polsce.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniach 20-26 stycznia br. redakcja Radia Tok FM na swojej antenie i w serwisie internetowym podejmować będzie temat osób starszych.

- Starzejące się społeczeństwo to wyzwanie, z którym musimy się zmierzyć już dziś, bo z każdym rokiem w Polsce przybywa osób po 60. roku życia. Przybywa też problemów, z którymi muszą się zmierzyć sami seniorzy, ich rodziny, ale również rząd. Dlatego, w nawiązaniu do Dnia Babci i Dnia Dziadka, już w przyszłym tygodniu oddamy głos seniorom - zapytamy, jak im się żyje w Polsce, jakie mają oczekiwania, problemy i wyzwania. Porozmawiamy z ekspertami i praktykami, jak zabezpieczyć przyszłość starszych ludzi, a tym samym nas wszystkich

- wyjaśnia Małgorzata Wołczyńska, inicjatorka i koordynatorka akcji z redakcji Tok FM.


Po zakończeniu akcji - od poniedziałku, 27 stycznia br. na antenie Radia Tok FM pojawią się „Przewodniki dla seniorów”, czyli audycje z praktycznymi poradami.

Akcja „Polska dla seniorów” będzie obecna również na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM - m.in. w postaci podcastów, a także na profilach stacji w mediach społecznościowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...
reklama