reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wysyp polskich nowości w styczniu i lutym w TVN7

dodano: 2020-01-16 10:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN7 W styczniu i w lutym br. kanał TVN7 poleca swoim widzom takie programy jak „Hotel Paradise” i „Ślub od pierwszego wejrzenia” (sezon 4.), a także takie seriale jak „Zakochani po uszy” (sezon 3.), „Szkoła” (sezon 12.) i „19+” (sezon 7.).

TVN7


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W lutym br. widzowie Siódemki będą mogli zobaczyć najnowsze odcinki seriali „Szkoła” i „19+” oraz programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Programy będą dostępne w nowych pasmach i wyłącznie w Siódemce. - Zmiana programowa związana jest z konsekwentną strategią wzmacniania Siódemki pod kątem młodszej widowni oraz budowania zróżnicowanej oferty kanałów w portfolio TVN Discovery - informuje nadawca.

Jak czytamy w komunikacie, po sukcesach programowych poprzednich sezonów, stacja wzmacnia ramówkę i kontynuuje inwestycje w Siódemkę. Od poniedziałku, 13 stycznia br. na antenę powrócił - z trzecim sezonem, oparty na autorskim pomyśle stacji, serial „Zakochani po uszy” (więcej tutaj).

Od poniedziałku, 24 lutego br. na antenie Siódemki wystartuje wiosenna ramówka z nowymi produkcjami oraz premierowymi odcinkami formatów znanych z anteny TVN. O 18:00 w paśmie serialowym, widzowie będą mogli zobaczyć nowe, nieemitowane dotąd odcinki kolejnego, dwunastego, sezonu serialu „Szkoła” (więcej tutaj). Godzinę później, o 19:00 stacja pokaże siódmy sezon „19+” (więcej tutaj).

W codziennym paśmie o 20:00 zadebiutuje pierwszy sezon „Hotelu Paradise” (więcej tutaj i tutaj). Format powstał w 2003 roku i był pierwowzorem dla innych produkcji tego gatunku. Polską edycję poprowadzi influencerka i uczestniczka „Top model” TVN (więcej tutaj) - Klaudia El Dursi. Od piątku, 28 lutego br. na antenie pojawi się również „Ślub od pierwszego wejrzenia” z najnowszym, czwartym sezonem wyprodukowanym z myślą o Siódemce (więcej tutaj i tutaj).

- Siódemka w 2020 roku będzie jeszcze bardziej wyrazista i pełna emocji. Cały czas na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego widza - dlatego na wiosnę przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ramówkę. W ofercie programowej znajdą się zarówno własne produkcje rozrywkowe, jak i świetny kontent filmowy oraz serialowy.

- mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.


Jak informuje nadawca, niezmiennie ważnym elementem ramówki Siódemki pozostają filmy i seriale zagraniczne.
 
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Discovery
Klaudia El Dursi w programie „Hotel Paradise”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama