reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-02-29 - 2020-03-01 - 2020-03-02

Sparingi Legii Warszawa na żywo w HbbTV w NTC

dodano: 2020-01-17 16:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Emitel/satkurier.pl

Legia Warszawa Emitel przygotował we współpracy z Legią Warszawa kolejną atrakcję dla fanów klubu. Na kanale 89 w naziemnej telewizji cyfrowej, gdzie dostępna jest dedykowana aplikacja HbbTV, widzowie będą mogli obejrzeć transmisje na żywo z dwóch meczów sparingowych Legii Warszawa, które odbędą się odpowiednio 19 i 26 stycznia.

Legia stadion


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widz telewizji naziemnej na kanale 89 może znaleźć serwis, który swoim wyglądem przypomina portal internetowy. W tym miejscu kibice Legii Warszawa mogą oglądać materiały, które nie były nigdy emitowane na tradycyjnych kanałach sportowych. W serwisie znajdują się dodatkowe wywiady z piłkarzami, transmisje z szatni oraz inne ciekawe audycje. Na tym kanale emitowane są także na żywo mecze sparingowe Legii.

Dla wszystkich fanów i miłośników klubu piłkarskiego w najbliższym czasie wyemitowane zostaną dwa mecze:
  • Legia Warszawa – Dynamo Kijów, 19 stycznia (niedziela), godz. 15:00,
  • Legia Warszawa – Kairat Almaty, 26 stycznia (niedziela), godz. 15:00.

HbbTV to połączenie świata broadcastingu, czyli rozprowadzania programów telewizyjnych tradycyjną drogą, z internetem. Dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa ma szansę się rozwijać, zdobywać nowych widzów. Wprowadzenie nowych funkcjonalności pozwala stać się tej formie dystrybucji sygnału TV jeszcze atrakcyjniejszą platformą. Widzowie korzystający z naziemnej telewizji cyfrowej mogą mieć dostęp do wymienionych udogodnień pod warunkiem posiadania telewizora o odpowiednich parametrach. Musi być podłączony do szerokopasmowego łącza internetowego oraz wspierać standard HbbTV. Obecnie standard ten jest już dostępny w większości sprzedawanych telewizorów.

Telewizja hybrydowa HbbTV dodaje szereg nowych funkcjonalności, choćby takich jak dostęp do wyemitowanych programów, VOD, program telewizyjny, odbiór stacji radiowych, głosowanie w programach telewizyjnych.

Według propozycji rozporządzenia Ministra Cyfryzacji, które miałoby wejść w życie 1 września 2020 roku, technologia HbbTV będzie obligatoryjna dla odbiorników, które mają możliwość podłączenia do internetu i mają funkcje interaktywne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...
reklama