reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-18 - 2020-09-19 - 2020-09-20

Sparingi Legii Warszawa na żywo w HbbTV w NTC

dodano: 2020-01-17 16:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Emitel/satkurier.pl

Legia Warszawa Emitel przygotował we współpracy z Legią Warszawa kolejną atrakcję dla fanów klubu. Na kanale 89 w naziemnej telewizji cyfrowej, gdzie dostępna jest dedykowana aplikacja HbbTV, widzowie będą mogli obejrzeć transmisje na żywo z dwóch meczów sparingowych Legii Warszawa, które odbędą się odpowiednio 19 i 26 stycznia.

Legia stadion


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widz telewizji naziemnej na kanale 89 może znaleźć serwis, który swoim wyglądem przypomina portal internetowy. W tym miejscu kibice Legii Warszawa mogą oglądać materiały, które nie były nigdy emitowane na tradycyjnych kanałach sportowych. W serwisie znajdują się dodatkowe wywiady z piłkarzami, transmisje z szatni oraz inne ciekawe audycje. Na tym kanale emitowane są także na żywo mecze sparingowe Legii.

Dla wszystkich fanów i miłośników klubu piłkarskiego w najbliższym czasie wyemitowane zostaną dwa mecze:
  • Legia Warszawa – Dynamo Kijów, 19 stycznia (niedziela), godz. 15:00,
  • Legia Warszawa – Kairat Almaty, 26 stycznia (niedziela), godz. 15:00.

HbbTV to połączenie świata broadcastingu, czyli rozprowadzania programów telewizyjnych tradycyjną drogą, z internetem. Dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa ma szansę się rozwijać, zdobywać nowych widzów. Wprowadzenie nowych funkcjonalności pozwala stać się tej formie dystrybucji sygnału TV jeszcze atrakcyjniejszą platformą. Widzowie korzystający z naziemnej telewizji cyfrowej mogą mieć dostęp do wymienionych udogodnień pod warunkiem posiadania telewizora o odpowiednich parametrach. Musi być podłączony do szerokopasmowego łącza internetowego oraz wspierać standard HbbTV. Obecnie standard ten jest już dostępny w większości sprzedawanych telewizorów.

Telewizja hybrydowa HbbTV dodaje szereg nowych funkcjonalności, choćby takich jak dostęp do wyemitowanych programów, VOD, program telewizyjny, odbiór stacji radiowych, głosowanie w programach telewizyjnych.

Według propozycji rozporządzenia Ministra Cyfryzacji, które miałoby wejść w życie 1 września 2020 roku, technologia HbbTV będzie obligatoryjna dla odbiorników, które mają możliwość podłączenia do internetu i mają funkcje interaktywne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...
reklama