reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

Sport w polskiej TV 19.01.2020

dodano: 2020-01-18 11:58 | aktualizacja: 2020-01-18 18:55
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Liverpool FC – Manchester United. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny, Adam O.S.T.R. Ostrowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Leicester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny, Adam O.S.T.R. Ostrowski

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heats – San Antonio Spurs
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Betis – Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Athletic Bilbao – Celta Vigo
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – Udinese Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – Bayern Monachium
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC – AS Roma 
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

21:00 Piłka nożna: La Liga:
FC Barcelona – Granada CF
Komentarz: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Mallorca – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Paderborn 07 – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Villarreal CF – RCD Espanyol
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

12:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Mallorca – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Paderborn 07 – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

10:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
1. przejazd slalomu mężczyzn

12:05 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg na dochodzenie kobiet

13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:10 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny

00:50 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
Dzień 1

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
Dzień 1
 
Eurosport 2

09:15 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Lillehammer:
1. przejazd jedynek mężczyzn

11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
    
11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sestrieres:
Slalom gigant równoległy kobiet

12:55 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn

14:00 Snooker: Masters, Londyn:
Finał

19:45 Snooker: Masters, Londyn:
Finał

00:50 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
Dzień 1

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
Dzień 1
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Abu Dhabi:
Finał

21:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
Finał
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Trefl Gdańsk

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
DPD Legionovia Legionowo – BKS Stal Bielsko-Biała
 
Polsat Sport Extra

12:05 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – Asseco Arka Gdynia
 
Polsat Sport News

12:10 Piłka nożna: Eredivisie:
VVV Venlo – PSV Eindhoven

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
AFC Ajax – Sparta Rotterdam

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia – Vero Volley Monza

21:00 Piłka nożna: Coupe de France: 
FC Lorient – Paris Saint-Germain
 
Sportklub

16:00 Koszykówka kobiet: Puchar Polski:
Finał

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – Kirolbet Baskonia
 
TVP 1

15:15 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

15:15 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs indywidualny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama