reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „W rytmie serca” 5 w kanałach Polsatu

dodano: 2020-01-18 16:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „W rytmie serca” W niedzielę, 19 stycznia br. o godz. 22:10 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w stacji Polsat 2 (wcześniejsze odcinki pokazują kanały Polsat 1 i Super Polsat), wyemitowany zostanie premierowo trzynasty odcinek piątego sezonu serialu „W rytmie serca”. Będzie to finał tej serii tej produkcji. Co tym razem się wydarzy?

Polsat „W rytmie serca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adam (w tej roli Mateusz Damięcki) świętuje swój wieczór kawalerski wraz z Grzegorzem (Borys Wiciński). Zostaje zaatakowany na ulicy przez grupę chuliganów. Maria (Barbara Kurdej-Szatan) postanawia poznać swojego biologicznego ojca, Bogusława Horosiewicza (Paweł Królikowski). Jedzie do prowadzonego przez niego zakładu.

Tymczasem Szarek (Dariusz Toczek) i Justyna (Magdalena Stużyńska-Brauer) wciąż ukrywają przed Ewą (Elżbieta Romanowska), że przed laty byli parą. Matka policjanta przyłapuje ich jednak podczas schadzki. Z kolei Weronika (Maria Dębska) odnajduje laborantkę, która przed laty zajmowała się sprawą Alicji Szumil, i zdobywa dowody obciążające Siedleckiego (Antoni Pawlicki). Następnego dnia Maria i Adam przyjeżdżają do kościoła na swój ślub (więcej tutaj).
 
Barbara Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Barbara Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat


„W rytmie serca” - sezon 5., emisja w niedziele o godz. 22:10 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Apebox C2 4K Combo

Apebox C2 4K Combo - mały, tani odbiornik UHD 4K...

350 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

469 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...
reklama