reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dwa nowe kanały na Białorusi

dodano: 2020-01-17 20:39
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Ministerstwo Informacji Republiki Białoruś Ministerstwo Informacji Białorusi wydało zezwolenia na dystrybucję zagranicznych kanałów telewizyjnych w kraju. Pochodzące z Rosji Kapitan Fantastika i Teleputeszestwija HD mogą być nadawane przez okres 3 lat bez zmiany formy i treści. Oba projekty należą do Pierwyj TVCH.

https://i.vimeocdn.com/video/203972821_640.jpg
Teleputeszestwija HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kapitan Fantastika to stosunkowo nowa stacja w wysokiej rozdzielczości, nadająca od 1 czerwca 2019 r., powstała z rebrandingu kanału Ginger HD. Jest dedykowana dzieciom od 4 do 12 lat, mająca na celu rozwijanie ich wyobraźni i intelektu, naukę pokonywania trudności i wiary w dobro. Ramówkę wypełniają seriale animowane z gatunku fantastyki i rozrywki, programy artystyczne i kreskówki.  

Teleputeszestwija HD jest kanałem poznawczym, ukazującym pyszne miejsca i niezwykłe tradycje w różnych częściach świata, miłe spotkania z barwnymi postaciami i hipnotyzujące piękno przyrody. Teleputeszestwija to nie tylko wypoczynek na plaży i ciekawe wycieczki, ale również gastronomia z różnych zakątków świata.

Wcześniej zezwolenie na Białorusi uzyskał kanał poświęcony rosyjskim sportom samochodowym i motorowym PRO-Gonki oraz międzynarodowa wersja federalnej stacji telewizyjnej Piatyj (Piatyj International).

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama