reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viasat Ukraine ma 100 tys. abonentów

dodano: 2020-01-19 11:57
autor: RO | źródło: mediasat.info

Viasat Ukraine Ukraińska platforma satelitarna Viasat Ukraine poinformowała o przekroczeniu 100 tys. subskrybentów. Jak wyjaśnia operator, proste podłączenie, pakiety z szeroką gamą kanałów i jakość usług Viasat doprowadziły do wzrostu klientów do ponad 100 tys.

Viasat Ukraine odbiornik Strong SRT 7602


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od września 2019 r. Viasat Ukraine prowadzi kampanię reklamową i edukacyjną, aby informować społeczeństwo o szyfrowaniu kanałów największych grup medialnych. Pracownicy firmy z całej Ukrainy w tej sprawie przeprowadzili rozmowy z instalatorami i sprzedawcami.

Aby maksymalnie uprościć podłączenie Viasat, firma wprowadziła nowe modele odbiorników satelitarnych z technologią automatycznego dostrajania satelitów. Dla poprawy jakości obsługi klienta, firma wprowadziła nowy CRM.

Przed zbliżającym się terminem szyfrowania ciekawszych ukraińskich kanałów FTA, który właśnie przesunięto z 20 na 28 stycznia 2020 roku, wzrosła liczba zapytań w tej kwestii i możliwości podłączenia do usług Viasat. Klientów interesuje, jakie kanały zostaną zaszyfrowane, kiedy i co zrobić z istniejącymi odbiornikami oraz jakie oferty posiada operator.

Obecnie Viasat Ukraine korzysta z systemu dostępu warunkowego VideoGuard, ale docelowo przejdzie na Verimatrix. Oferta płatna jest nadawana z satelity Astra 4A (4,8°E). Abonenci mogą też odbierać kilkadziesiąt nieszyfrowanych stacji ukraińskich z pozycji orbitalnych 4,8°E i 4°W, jak również bogatą ofertę kanałów zagranicznych FTA z pozycji 13°E.

Źródło: mediasat.info 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Antena Opticum AX1000+ LTE

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Opticum. Zaprojektowana specjalnie do...

69 zł Więcej...
reklama