reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grupa Kino Polska TV zwiększyła zasięg swoich kanałów

dodano: 2020-01-21 14:49
autor: Janusz Sulisz | źródło: Kino Polska TV

Gametoon HD Grupa Kino Polska TV ponownie zwiększyła zasięg techniczny swoich kanałów. Kanał e-sportowy Gametoon HD, będący dotąd częścią pakietu Max, na stałe dołączył również do pakietu Select w ofercie UPC Polska, dzięki czemu - według informacji grupy - dociera już do ponad 2 mln gospodarstw domowych w kraju. Z kolei Kino Polska Muzyka trafił do najszerszego pakietu Netii - Na Start, co - według Kino Polska TV - zwiększyło zasięg kanału do ponad 9,3 mln gospodarstw domowych w Polsce.

Gametoon Kino Polska Muzyka zasięg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Jednym z naszych celów na 2020 rok jest dalsze zwiększanie zasięgu technicznego naszych kanałów, co przekłada się na większe przychody Grupy Kino Polska TV z reklam. Cieszymy się, że nasze kanały są dostępne dla coraz większej grupy odbiorców

– mówi Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV SA.

Gametoon HD poszerzył swój zasięg techniczny już drugi raz w 2020 roku - na początku stycznia br. kanał dołączył do pakietu Optymalnego z oferty Orange TV.

Gametoon HD w ofercie UPC Polska jest dostępny na pozycjach EPG nr 520 i 73 (dekoder Horizon) oraz 574 i 73 (Mediabox), a Kino Polska Muzyka w ofercie Netii na pozycji nr 240.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 269 zł Więcej...
reklama