Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Wolverhampton FC – Liverpool FC. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV: ŁKS Commercecon Łódź– Chimik Jużne
Komentarz: Rafał Bała, Natalia Bamber-Laskowska
20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV: Igor Gorgonzola Nivara – Allianz MTV Stuttgart
Komentarz: Bartosz Gleń, Katarzyna Gajgał-Anioł CANAL+ Sport 2
17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV: VakifBank Stambuł – Nova KBM Branik Maribor
Komentarz: Cezary Olbrycht, Katarzyna Gajgał-Anioł
21:00 Piłka nożna: Premier Leauge: Wolverhampton FC – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny Eurosport 1
03:00 Tenis: Australian Open: Dzień 3
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 3
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 3
09:15 Tenis: Australian Open: Dzień 3
11:00 Tenis: Australian Open: Dzień 3
15:00 Snooker: European Masters: Dzień 2
20:00 Snooker: European Masters: Dzień 2
00:55 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 5
03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 5
05:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 5 Eurosport 2
03:00 Tenis: Australian Open: Dzień 4
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 4
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 4
09:00 Tenis: Australian Open: Dzień 4
11:00 Tenis: Australian Open: Dzień 4
14:00 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuce: Bieg indywidualny mężczyzn
21:00 Kolarstwo torowe: Six Day, Berlin: Dzień 1
00:55 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 5
03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 5
05:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 5 Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, San Diego: 1. runda nSport+
17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV: Dinamo Moskwa – Maritza Płowdiw
Komentarz: Piotr Domagała, Dorota Świeniewicz
20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV: Igor Gorgonzola Nivara – Allianz MTV Stuttgart
Komentarz: Bartosz Gleń, Katarzyna Gajgał-Anioł Polsat Sport
12:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy: Taniec rytmiczny par tanecznych
14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy: Taniec rytmiczny par tanecznych
20:45 Siatkówka mężczyzn: Coppa Italia: Allianz Milano – Itas Trentino Polsat Sport Extra
14:05 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuce: Bieg indywidualny mężczyzn
18:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy: Program dowolny solistów Polsat Sport News
12:30 Snowboard: Puchar Świata, Seiser Alm: Zawody
17:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Zenit Sankt Petersburg – Olympiakos Pireus TVP Sport
19:00 Piłka nożna: Copa del Rey: CD Mirandes – Celta Vigo
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski
21:00 Piłka nożna: Copa del Rey: Cultural Leonesa – Atletico Madryt
Komentarz: Szymon Borczuch
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.