reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Demolka i budowle w lutym w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-01-22 05:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W lutym br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Największe budowle” (sezon 2.), „Wędkarskie wyzwania” i „Demolka: Nowa Zelandia”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Największe budowle” 2 („Building Giants” 2)
emisja: od poniedziałku, 3 lutego br. o 21:00

Jak można zbudować rekordowo duży system metra nie doprowadzając jednocześnie do zawalenia się budynków na powierzchni? Jak inżynierom udało się skonstruować most o długości niemal pięćdziesięciu kilometrów, który jest w stanie znieść uderzenia najpotężniejszych tajfunów? Jak powstał statek, który myśli, przybija do brzegu i ładuje akumulatory bez udziału człowieka? Jak informuje nadawca, ten program opowiada o niezwykłych, innowacyjnych projektach, o ich konstruktorach, budowie i działaniu.

„Wędkarskie wyzwania” („The Big Catch”)
emisja: od soboty, 8 lutego br. o 19:50

Ośmioro wędkarzy wyrusza na wielką wędkarską wyprawę - podróżują po całym świecie, biorąc udział w rywalizacji, która wystawi na próbę wszystkie ich umiejętności i całe doświadczenie. Prowadzący program Ben Fogle proponuje im dodatkowe wyzwanie: mają łowić ryby lokalnymi technikami. Uczestnicy wędrują od rzeki Mekong po pokryte śniegiem góry Kolumbii Brytyjskiej, a my mamy okazje podziwiać niezwykłe piękno i różnorodność podwodnego świata. Kto przejdzie do finału tej rywalizacji? I kto zostanie zwycięzcą? O tym widzowie przekonają się oglądając program „Wędkarskie wyzwania”.

„Demolka: Nowa Zelandia” („Demolition NZ”)
emisja: od środy, 19 lutego br. o 22:00

W tym programie widzowie przyjrzą się pracy nowozelandzkich ekip rozbiórkowych pracujących w Christchurch, Wellington, Auckland i wszędzie indziej - od północnego do południowego krańca kraju. Zobaczą wyburzanie zniszczonych przez trzęsienie ziemi nabrzeży w porcie w Wellington, gdzie specjaliści pracują także pod wodą, używając sprzętu sprowadzonego ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Będą towarzyszyć fachowcom rozbierającym słynny stadion Lancaster Park i zobaczą, jak kolejne jego części - kawałek po kawałku - są sprzedawane i poddawane recyklingowi. Obejrzą największe kontrolowane eksplozje przy okazji prac ziemnych niezbędnych do odbudowy połączenia drogowego w Christchurch.
 
Kadr z programu „Największe budowle”, foto: Viasat World
Kadr z programu „Największe budowle”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama