reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Demolka i budowle w lutym w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-01-22 05:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W lutym br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Największe budowle” (sezon 2.), „Wędkarskie wyzwania” i „Demolka: Nowa Zelandia”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Największe budowle” 2 („Building Giants” 2)
emisja: od poniedziałku, 3 lutego br. o 21:00

Jak można zbudować rekordowo duży system metra nie doprowadzając jednocześnie do zawalenia się budynków na powierzchni? Jak inżynierom udało się skonstruować most o długości niemal pięćdziesięciu kilometrów, który jest w stanie znieść uderzenia najpotężniejszych tajfunów? Jak powstał statek, który myśli, przybija do brzegu i ładuje akumulatory bez udziału człowieka? Jak informuje nadawca, ten program opowiada o niezwykłych, innowacyjnych projektach, o ich konstruktorach, budowie i działaniu.

„Wędkarskie wyzwania” („The Big Catch”)
emisja: od soboty, 8 lutego br. o 19:50

Ośmioro wędkarzy wyrusza na wielką wędkarską wyprawę - podróżują po całym świecie, biorąc udział w rywalizacji, która wystawi na próbę wszystkie ich umiejętności i całe doświadczenie. Prowadzący program Ben Fogle proponuje im dodatkowe wyzwanie: mają łowić ryby lokalnymi technikami. Uczestnicy wędrują od rzeki Mekong po pokryte śniegiem góry Kolumbii Brytyjskiej, a my mamy okazje podziwiać niezwykłe piękno i różnorodność podwodnego świata. Kto przejdzie do finału tej rywalizacji? I kto zostanie zwycięzcą? O tym widzowie przekonają się oglądając program „Wędkarskie wyzwania”.

„Demolka: Nowa Zelandia” („Demolition NZ”)
emisja: od środy, 19 lutego br. o 22:00

W tym programie widzowie przyjrzą się pracy nowozelandzkich ekip rozbiórkowych pracujących w Christchurch, Wellington, Auckland i wszędzie indziej - od północnego do południowego krańca kraju. Zobaczą wyburzanie zniszczonych przez trzęsienie ziemi nabrzeży w porcie w Wellington, gdzie specjaliści pracują także pod wodą, używając sprzętu sprowadzonego ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Będą towarzyszyć fachowcom rozbierającym słynny stadion Lancaster Park i zobaczą, jak kolejne jego części - kawałek po kawałku - są sprzedawane i poddawane recyklingowi. Obejrzą największe kontrolowane eksplozje przy okazji prac ziemnych niezbędnych do odbudowy połączenia drogowego w Christchurch.
 
Kadr z programu „Największe budowle”, foto: Viasat World
Kadr z programu „Największe budowle”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...