reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya ostrzega przed fałszywym konkursem

dodano: 2020-01-22 05:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya

Toya Operator sieci Toya z Łodzi w wydanym komunikacie poinformował, iż w ostatnich dniach wielu klientów tej sieci zgłaszało przypadki wykorzystywania znaku sieci Toya przy okazji wysyłki nieuczciwych i wprowadzających w błąd informacji o rzekomym konkursie zawierającym wirus. Operator podjął odpowiednie kroki prawne dla zablokowania tego typu działań, które rozpowszechniają fałszywe informacje.

Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W ostatnich dniach wielu naszych klientów zgłaszało nam przypadki wykorzystywania znaku sieci Toya przy okazji wysyłki nieuczciwych i wprowadzających w błąd informacji o rzekomym konkursie zawierającym wirus. Podejmujemy odpowiednie kroki prawne dla zablokowania tego typu działań, które rozpowszechniają fałszywe informacje. Równocześnie bardzo prosimy państwa o ostrożność w przypadku otrzymania podobnych wiadomości, zarówno pocztą elektroniczną, na stronach internetowych jak i w mediach społecznościowych. Jak zabezpieczyć się przed wirusem? Nie otwierajmy żadnych podejrzanych wiadomości pocztowych ani ich załączników i nie klikajmy w wyskakujące okna. Jednocześnie zapewniamy, że informacje o wszystkich organizowanych przez sieć Toya konkursach znajdują się na stronach internetowych naszej marki oraz na profilu sieci Toya na portalu społecznościowym Facebook - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Toya.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...