reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya ostrzega przed fałszywym konkursem

dodano: 2020-01-22 05:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya

Toya Operator sieci Toya z Łodzi w wydanym komunikacie poinformował, iż w ostatnich dniach wielu klientów tej sieci zgłaszało przypadki wykorzystywania znaku sieci Toya przy okazji wysyłki nieuczciwych i wprowadzających w błąd informacji o rzekomym konkursie zawierającym wirus. Operator podjął odpowiednie kroki prawne dla zablokowania tego typu działań, które rozpowszechniają fałszywe informacje.

Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W ostatnich dniach wielu naszych klientów zgłaszało nam przypadki wykorzystywania znaku sieci Toya przy okazji wysyłki nieuczciwych i wprowadzających w błąd informacji o rzekomym konkursie zawierającym wirus. Podejmujemy odpowiednie kroki prawne dla zablokowania tego typu działań, które rozpowszechniają fałszywe informacje. Równocześnie bardzo prosimy państwa o ostrożność w przypadku otrzymania podobnych wiadomości, zarówno pocztą elektroniczną, na stronach internetowych jak i w mediach społecznościowych. Jak zabezpieczyć się przed wirusem? Nie otwierajmy żadnych podejrzanych wiadomości pocztowych ani ich załączników i nie klikajmy w wyskakujące okna. Jednocześnie zapewniamy, że informacje o wszystkich organizowanych przez sieć Toya konkursach znajdują się na stronach internetowych naszej marki oraz na profilu sieci Toya na portalu społecznościowym Facebook - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Toya.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...