reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya ostrzega przed fałszywym konkursem

dodano: 2020-01-22 05:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya

Toya Operator sieci Toya z Łodzi w wydanym komunikacie poinformował, iż w ostatnich dniach wielu klientów tej sieci zgłaszało przypadki wykorzystywania znaku sieci Toya przy okazji wysyłki nieuczciwych i wprowadzających w błąd informacji o rzekomym konkursie zawierającym wirus. Operator podjął odpowiednie kroki prawne dla zablokowania tego typu działań, które rozpowszechniają fałszywe informacje.

Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W ostatnich dniach wielu naszych klientów zgłaszało nam przypadki wykorzystywania znaku sieci Toya przy okazji wysyłki nieuczciwych i wprowadzających w błąd informacji o rzekomym konkursie zawierającym wirus. Podejmujemy odpowiednie kroki prawne dla zablokowania tego typu działań, które rozpowszechniają fałszywe informacje. Równocześnie bardzo prosimy państwa o ostrożność w przypadku otrzymania podobnych wiadomości, zarówno pocztą elektroniczną, na stronach internetowych jak i w mediach społecznościowych. Jak zabezpieczyć się przed wirusem? Nie otwierajmy żadnych podejrzanych wiadomości pocztowych ani ich załączników i nie klikajmy w wyskakujące okna. Jednocześnie zapewniamy, że informacje o wszystkich organizowanych przez sieć Toya konkursach znajdują się na stronach internetowych naszej marki oraz na profilu sieci Toya na portalu społecznościowym Facebook - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Toya.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 190 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama