reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Operacje plastyczne do poprawki” 4 w Zoom TV

dodano: 2020-01-22 11:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Polska TV/satkurier.pl

Zoom TV „Operacje plastyczne do poprawki” / E! Entertainment „Plastyczna fuszerka” W piątek, 24 stycznia br. o godz. 20:00 w kanale Zoom TV wyemitowane zostaną premierowo odcinki pierwszy i drugi czwartego sezonu programu „Operacje plastyczne do poprawki” („Botched”). Chirurgia plastyczna to prawdziwa plaga wśród ludzi dążących do perfekcji. Niestety, marzenia o byciu idealnym nie zawsze kończą się dla pacjentów dobrze. W programie „Operacje plastyczne do poprawki” (emisja w E! Entertainment pod tytułem „Plastyczna fuszerka”) Paul Nassif i Terry Dubrow - lekarze chirurgii plastycznej, zmierzą się z najtrudniejszymi wyzwaniami w swoim zawodowym życiu.

Zoom TV „Operacje plastyczne do poprawki” / E! Entertainment „Plastyczna fuszerka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W świecie chirurgii plastycznej, szczególnie tam, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze, piękno jest najważniejsze. Jednak dążenie do doskonałości nie zawsze kończy się dla pacjentów dobrze, a czasem przynosi wręcz katastrofalne skutki. Paul Nassif i Terry Dubrow - lekarze chirurgii plastycznej - próbując naprawić skutki nieudanych zabiegów, zmierzą się z najtrudniejszymi operacjami plastycznymi w swojej karierze. Zgłoszą się do nich mi.in. bliźnięta, których problemy wbrew pozorom nie są identyczne, pierwsza w historii świata modelka z niedowładem kończyn albo pacjentka z rozszczepem podniebienia (więcej tutaj i tutaj).
 
Uczestniczki programu „Operacje plastyczne do poprawki”, foto: Materiały dystrybutora
Uczestniczki programu „Operacje plastyczne do poprawki”, foto: Materiały dystrybutora


„Operacje plastyczne do poprawki” - sezon 4., emisja w piątki (od 24 stycznia 2020 roku) o godz. 20:00 w Zoom TV. Różne serie tego programu (pod tytułem „Plastyczna fuszerka”) mogą oglądać również widzowie kanału E! Entertainment.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...