reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szansa na sukces. Eurowizja 2020” w kanałach TVP

dodano: 2020-01-22 16:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP2/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 2 lutego br. w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP Polonia i TVP Wilno, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”. Specjalna edycja widowiska „Szansa na sukces” (emisja w TVP2, TVP3, TVP Wilno i TVP Polonia) wyłoni reprezentanta Polski w „Konkursie Piosenki Eurowizji 2020”, który odbędzie się w Rotterdamie, w Niderlandach. W jury programu zasiądą Joanna Klepko „Cleo”, Michał Szpak i Andrzej Gromala „Gromee”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po zwycięstwie Wiktorii Gabor w „Konkursie Piosenki Eurowizji Junior 2019”, która została reprezentantką Polski po wygraniu programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019” (więcej tutaj), przyszedł czas na podobną szansę dla dorosłego wokalisty.

Jak zapowiada nadawca, „Szansa na sukces. Eurowizja 2020” to wielka okazja dla wykonawców pragnących spełnić swoje marzenie o występie w „Konkursie Piosenki Eurowizji”, który w tym roku odbędzie się w Rotterdamie, w Niderlandach. W trzech specjalnych odcinkach programu do rywalizacji o tytuł reprezentanta Polski staną uczestnicy wyłonieni w internetowym castingu.

W każdym odcinku „Szansy na sukces. Eurowizja 2020” wystąpi 7 osób, a ich występy oceni jury w składzie: Joanna Klepko „Cleo”, Michał Szpak i Andrzej Gromala „Gromee”. Wokaliści zaśpiewają: w pierwszym odcinku utwory z repertuaru grupy ABBA, w drugim - przeboje „Eurowizji”, a w trzecim - piosenki zespołu The Beatles. Nagrodą odcinka będzie awans do „Finału”, w którym o tym, kto zostanie reprezentantem Polski, zadecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym oraz jurorzy (więcej tutaj).

Podczas finału „na żywo” każdy z trzech laureatów odcinków specjalnych zaprezentuje po dwa utwory - jednym z nich będzie piosenka eurowizyjna, którą zwycięzca programu zaśpiewa w „Konkursie Piosenki Eurowizji 2020” w Rotterdamie (więcej tutaj).
 
Michał Szpak, Joanna Klepko „Cleo” i Andrzej Gromala „Gromee” w programie „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, foto: TVP
Michał Szpak, Joanna Klepko „Cleo” i Andrzej Gromala „Gromee” w programie „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, foto: TVP


„Szansa na sukces. Eurowizja 2020” - emisja w niedziele (od 2 lutego 2020 roku) o godz. 15:15 w TVP2, Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP Polonia i TVP Wilno, a wcześniejsze serie mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP2, TVP3, TVP Wilno i TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama