reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

6 miesięcy Amazon Prime Video za darmo w Play

dodano: 2020-01-23 13:02
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Play

Amazon Prime Video Play Operator sieci komórkowej Play rozwija ofertę serwisów wideo. Nowym partnerem sieci jest Amazon Prime Video. Od 23 stycznia br. zarówno nowi, jak i obecni abonenci przedłużający umowę, w cenie abonamentu otrzymują 6-miesięczny dostęp do nowej usługi Amazon Prime Video - promocja obejmuje możliwość korzystania z biblioteki filmów i seriali, w tym wszystkich produkcji własnych Amazon Originals.

Amazon Prime Video Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD. Wśród produkcji oryginalnych serwisu można znaleźć takie tytuły jak „Wspaniała Pani Maisel”, „The Boys”, „Tom Clancy’s Jack Ryan” „Człowiek z Wysokiego Zamku” czy jeden z najbardziej znanych „The Grand Tour” – show z Jeremym Clarksonem, Richardem, Hammondem i Jamesem Mayem w rolach głównych.

Po 6 miesiącach klienci będą mogli nadal korzystać z serwisu za 25 zł miesięcznie i płacić za niego wygodnie na rachunku Play. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie. Cena obejmuje wszystkie dostępne treści serwisu, także te w jakości 4K. Amazon Prime Video oferuje również możliwość pobrania filmu czy serialu i obejrzenie go bez dostępu do internetu. Z konta można korzystać na trzech różnych urządzeniach jednocześnie.

Amazon Prime Video jest dostępny poprzez aplikacje na wybrane smart TV, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na stronie primevideo.com.

Dostęp do serwisu można aktywować w każdym salonie Play, na infolinii w przypadku umów zawieranych telefonicznie oraz w e-shopie przy samodzielnych zakupach internetowych. Po otrzymaniu wiadomości SMS z linkiem aktywacyjnym użytkownik ma 30 dni na założenie konta w Amazon Prime Video. Podczas zakładania konta klient nie jest zobowiązany do podania numeru karty kredytowej, domyślnie, po okresie promocyjnym, jest uruchamiana płatność za usługę z rachunkiem Play.

Z Amazon Prime Video mogą skorzystać wszyscy abonenci podpisujący nową lub przedłużający dotychczasową umowę. Oferta jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Z dostępu do serwisu klient może zrezygnować w dowolnym momencie w aplikacji Play24, podczas rozmowy z konsultantem w salonie lub poprzez infolinię.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama