reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kanapowcy” na TTV od marca

dodano: 2020-01-23 14:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

Kanapowcy TTV Eksperci alarmują, że w Polsce nadwaga dotyczy już 68 proc. mężczyzn. Mimo że ta przypadłość nie zna płci, to właśnie pięciu najodważniejszych zdecydowało się na udział w polskiej wersji „Real Men”, w której pod opieką trenera spróbują zmienić swój styl życia. Na początku marca 2020 roku stacja TTV pokaże „Kanapowców”, czyli program, w którym uczestnicy zostaną poddani intensywnym treningom, które przygotują ich do podjęcia prawdopodobnie największego wysiłku w życiu.

Kanapowcy TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterowie reality nie czują się komfortowo ze swoim ciałem, a wyjście na basen z dziećmi czy rozebranie się przed partnerką stało się wręcz paraliżujące. To powoduje, że niezdrowy tryb życia jest również problemem ich bliskich. Kamery programu śledzić będą codzienność każdego z mężczyzn. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia celu, żeby oprócz prywatności stracić też te nadprogramowe kilogramy?
 

- To nie będzie kolejny program o odchudzaniu i metamorfozach - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. - „Kanapowcy” to młodzi mężczyźni ze Śląska i Zagłębia, którzy uwielbiają piwo, nienawidzą ćwiczeń i nie wstydzą się swoich nawyków. Odważyli się przed kamerami opowiedzieć o tym, co chcą zmienić w swoim życiu, bo dbanie o linię nie jest już przecież domeną wyłącznie kobiet.

Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu na zmianę swoich nawyków będą mieli aż pięć miesięcy. Ile osiągną, zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska – tyle gwarantuje im udział w programie, z którego w każdym momencie mogą się wycofać. Czy to wystarczy, by wyznaczony cel osiągnąć? Testem ich zmiany będzie udział w Runmageddonie, do którego trenować będą pod okiem profesjonalisty, Krzysztofa Ferenca. To osoba, która mobilizuje i doradza, jednak ostateczną decyzję pozostawia zawsze „Kanapowcom”.

Format został laureatem nagrody Copenhagen TV Festival Awards 2015 w kategorii Best New Format. Reality-show (oryg. tytuł „Real Men”) zostało już pokazane w 14 krajach, m.in. w Niemczech, Estonii, Łotwie, Holandii oraz Szwecji.

Premiera programu „Kanapowcy” już 7 marca na antenie TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...