Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi:Bayern Monachium – FC Schalke 04. Transmisja live z Pucharu Świata w Zakopanem w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
13:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Espanyol – Athletic Bilbao
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
18:30 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alaves – Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński
21:00 Piłka nożna: La Liga: Sevilla FC – Granada FC
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Utah Jazz – Dallas Mavericks
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk
05:15 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: Danny Garcia – Iwan Redkacz CANAL+ Sport 2
03:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: Danny Garcia – Iwan Redkacz Eleven Sports 1
13:45 Piłka nożna: FA Cup: Brentford FC – Leicester City FC
16:00 Piłka nożna: La Liga: Valencia CF – FC Barcelona
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Sebastian Chabiniak
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Bayern Monachium – FC Schalke 04
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – Atalanta BC Eleven Sports 2
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Eintracht Frankfurt – RB Lipsk
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban
18:00 Piłka nożna: Serie A: ACF Fiorentina – Genoa CFC Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: FA Cup: Southampton FC – Tottenham Hotspur
18:00 Piłka nożna: Serie A: ACF Fiorentina – Genoa CFC Eleven Sports 4
15:00 Piłka nożna: Serie A: SPAL 2013 – Bologna FC
18:00 Piłka nożna: Serie A: ACF Fiorentina – Genoa CFC
20:45 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – Atalanta BC Eurosport 1
03:00 Tenis: Australian Open: Dzień 6
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 6
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 6
09:15 Tenis: Australian Open: Dzień 6
11:25 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel: Zjazd mężczyzn
13:00 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Pojedyncza sztafeta mieszana
14:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oberstdorf: Konkurs drużynowy
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Konkurs drużynowy
20:00 Snooker: European Masters: 1/2 finału
00:55 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 7
03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 7
05:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 7 Eurosport 2
03:00 Tenis: Australian Open: Dzień 6
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 6
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 6
09:00 Tenis: Australian Open: Dzień 6
11:00 Tenis: Australian Open: Dzień 6
15:00 Snooker: European Masters: 1/2 finału
22:30 Kolarstwo torowe: Six Day, Berlin: Dzień 3
00:55 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 7
03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 7
05:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open: Dzień 7 Golf Channel
10:00 Golf: European Tour, Dubaj: 3. runda
20:00 Golf: PGA Tour, San Diego: 3. runda nSport+
18:30 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alaves – Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński
20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1: Pomi Casalmaggiore – Imoco Volley Conegliano Polsat Sport Premium 1
19:45 Piłka nożna: Eredivisie: Heracles Almelo – Feyenoord Rotterdam Polsat Sport
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Curtis Blaydes – Junior dos Santos Polsat Sport Extra
12:00 Bobsleje: Puchar Świata, Königssee: Przejazd dwójek kobiet
13:05 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Pojedyncza sztafeta mieszana
14:50 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Sztafeta mieszana
16:30 Bobsleje: Puchar Świata, Königssee: Przejazd dwójek mężczyzn
20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Vero Volley Monza – Top Volley Cisterna Polsat Sport News
11:00 Narciarstwo dowolne: Pucharu Świata, Idre: Zawody
13:25 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy: Program dowolny par tanecznych
16:20 Short track: Mistrzostwa Europy: Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
16:50 Short track: Mistrzostwa Europy: Bieg finałowy kobiet na 500 m
17:00 Short track: Mistrzostwa Europy: Bieg finałowy mężczyzn na 500 m
17:25 Short track: Mistrzostwa Europy: Półfinałowy sztafet kobiet
17:40 Short track: Mistrzostwa Europy: Półfinałowy sztafet mężczyzn
18:00 Short track: Mistrzostwa Europy: Ceremonia medalowa
18:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy: Program dowolny solistek Sportklub
13:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata: Dzień 1
17:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet Enea AZS Poznań – Widzew Łódź
19:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata: Dzień 1 TVP 1
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Konkurs drużynowy TVP Sport
10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata Oberstdorf: Bieg łączony kobiet
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Konkurs drużynowy
00:00 (so/nd) Lekkoatletyka: New Balance Indoor Grand Prix, Boston: Zawody
02:05 (so/nd) Hokej na lodzie: NHL All-Star Weekend: Mecz Gwiazd
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.