reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Walentynki w kanale Romance TV

dodano: 2020-01-23 11:58
autor: Janusz Sulisz/Łukasz Knapik | źródło: Romance TV

Romance TV W piątek, 14 lutego br., czyli w walentynki, a więc w Święto Zakochanych, od godz. 18:05 kanał Romance TV, w cyklu „Na rafach miłości”, pokaże premierowo takie filmy jak „Rosamunde Pilcher: Synowe” i „Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek”.

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, luty to bez wątpienia najbardziej romantyczny miesiąc roku, ponieważ właśnie wtedy obchodzimy Święto Zakochanych. Tego dnia każdy powinien zadbać o wyjątkowy nastrój z bliską sercu osobą. Jednym z pomysłów może być wspólne oglądnie filmów, dlatego stacja Romance TV przygotowała na walentynkowy wieczór specjalną ofertę z ekranizacjami niezwykle popularnych romansów Rosamunde Pilcher. Walentynkowy cykl „Na rafach miłości” przeniesie widzów do pięknej Kornwalii, która będzie tłem dla historii miłosnych i rodzinnych dramatów. Pokazane premierowo w ramach cyklu filmy - „Rosamunde Pilcher: Synowe” i „Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek”, opowiadają o dramatycznej walce o miłość i rodzinę wbrew wszelkim przeciwnościom losu (więcej tutaj)

Filmy w cyklu „Na rafach miłości”:

„Rosamunde Pilcher: Synowe”
emisja: w piątek, 14 lutego br. o 18:05

O tym, że każdy z nas ma swój plan na życie. Walentynkowy wieczór w Romance TV rozpocznie się o godz.inie18:05 filmem „Rosamunde Pilcher: Synowe”. Produkcja przedstawia historię apodyktycznej matki, która chce kierować życiem swoich dzieci. Lynette Dawson, pragnąc spełnić ostatnie życzenie swego zmarłego męża, zakłada w jego imieniu fundację. Ku zaskoczeniu synów, powierza im zarządzanie rodzinnym przedsięwzięciem. Kobieta chce, aby w rodzinny projekt zaangażowały się także jej obie synowe, obecna - Kim, i przyszła - Marisa. Takie podejście spotka się ze sprzeciwem obu młodych kobiet. Finalnie Marisa zrywa zaręczyny, zaś Kim rezygnuje z naukowej kariery w Londynie i pod wpływem męża przyjmuje ofertę teściowej. Mimo niezadowolenia wszystkich Lynette żyje w przekonaniu, że dobrze postępuje i nadal kieruje życiem pozostałych członków rodziny, nie licząc się z ich zdaniem. Nie dostrzega, że swoim postępowaniem rozbija rodzinę... Dopiero kiedy Kim odkrywa skandal w fundacji, a następnie ulega wypadkowi w tajemniczych okolicznościach, kobieta zdaje sobie sprawę, że może stracić synową. Czy uda jej się odkryć prawdę? Czy te okoliczności sprawią, że zmieni swój stosunek do dzieci i pozwoli im żyć własnym życiem? O tym widzowie przekonają się oglądając film „Rosamunde Pilcher: Synowe” w Romance TV.

„Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek“
emisja: w piątek, 14 lutego br. o 20:55

Kolejną propozycją na romantyczny wieczór jest dwuczęściowy film pod tytułem „Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek”. To historia małżeństwa Valentine i Nicholasa. Valentine, autorka popularnych poradników na temat wychowania dzieci, symbol perfekcyjnej matki i pani domu, dowiaduje się, że mąż chce się z nią rozwieźć i wyprowadzić z dziećmi do Londynu. Kobieta dopiero teraz uświadamia sobie, że w ciągu ostatnich lat bardzo zaniedbywała rodzinę, zbyt intensywnie poświęcając się pracy zawodowej. Teraz zrobi wszystko, by odzyskać zaufanie swoich dzieci. Pomóc ma jej wywiad, którego udziela dziennikarzowi Danielowi Barrasemu. Jednak artykuł okazał się dla niej gwoździem do trumny - nie dość, że oczernia ją jako matkę, to niszczy jej reputację wśród fanów. Wydawnictwo dla którego pracowała rozwiązuje z nią umowę. Przytłoczona sytuacją Valentine, podejmuje walkę nie tylko o rodzinę, ale całą karierę... Premiera filmu odbędzie się w piątek, 14 lutego br. o godzinie 20:55 (część 1.) w Romance TV, natomiast o godzinie 22:55 zostanie pokazana część druga.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama