reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Stacey Dooley wpada na weekend” w BBC Lifestyle

dodano: 2020-01-23 13:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Lifestyle/satkurier.pl

BBC Lifestyle „Stacey Dooley wpada na weekend” W czwartek, 13 lutego br. o godz. 22:55 w kanale BBC Lifestyle wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Stacey Dooley wpada na weekend” („Stacey Dooley Sleeps Over”). Reporterka śledcza („Stacey Dooley: jak wygląda pranie mózgu” w BBC Lifestyle i „Stacey Dooley: łowcy głów” w BBC Brit) zwyciężczyni brytyjskiej wersji programu „Taniec z gwiazdami” Stacey Dooley spędza 72 godziny w towarzystwach rodzin i społeczności, by dowiedzieć się, jak wygląda życie rodzinne we współczesnym, zróżnicowanym świecie.

BBC Lifestyle „Stacey Dooley wpada na weekend”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tej serii programu Stacey Dooley odwiedza zamożną rodzinę z Warwickshire. Zamieszkując w jej rozległej posiadłości, poznaje codzienne życie szlachty, której niektóre zwyczaje i przekonania, jak np. przywileje, polowania, dziedziczenie bogactwa oraz konieczność prywatnej edukacji budzą jej lekki sprzeciw. Podczas wizyty u rodziny mormonów przekonuje się natomiast, jak trudne jest dorastanie w zgodzie z surowym kodeksem tego kościoła i jak bardzo wpływa on na najważniejsze wybory i codzienne życie swoich wiernych. 

W jednym z odcinków reporterka tymczasowo wprowadza się do małżeństwa otwartego na poliamorię, gdzie bada wyjątkowy charakter otwartego związku i obserwuje, w jaki sposób funkcjonuje on na co dzień. 

Na kolejny z weekendów Stacey Dooley wpada także do rodziny vlogerów Saccone Jolys, którzy dokumentują swoje codzienne życie dla ponad 1,9 miliona subskrybentów w serwisie YouTube (dane za BBC Studios). Reporterka zastanawia się, jak udaje im się pogodzić życie publiczne i prywatne oraz jak wygląda ich codzienność, kiedy kamery są wyłączone. Rozmawia również z rodzicami Anną i Jonathanem Saccone-Joly o potencjalnych konsekwencjach tak publicznego życia ich dzieci.

Dziennikarka odwiedza również parę, która zachęciła nastoletniego syna do uczestnictwa w walkach w klatce i zastanawia się czy 14-latek jest w stanie podejmować decyzje dotyczące swojej przyszłości. Bada również niebezpieczeństwa związane z jego niecodziennym hobby. 

Stacey Dooley spędza także weekend u rodziny, w której to dzieci sprawują władzę. Śpią razem z rodzicami, nie uczęszczają do szkoły, decydują, co i kiedy jedzą, nie mają ustalonego czasu na spanie, a ich rodzice są przeciwni tradycyjnej medycynie. 

- W tym niecodziennym programie Stacey Dooley rzuca światło na różnorodność rodzin i związków we współczesnym świecie, analizując je na przykładzie najbardziej niekonwencjonalnych gospodarstw domowych w Wielkiej Brytanii. Podejmuje dzięki temu kontrowersyjne tematy dotyczące związków, religii, edukacji, opieki nad dziećmi i rodzinnych finansów - czytamy w opisie.
 
Stacey Dooley w programie „Stacey Dooley wpada na weekend”, foto: BBC Studios
Stacey Dooley w programie „Stacey Dooley wpada na weekend”, foto: BBC Studios


„Stacey Dooley wpada na weekend” - emisja od czwartku, 13 lutego 2020 roku o godz. 22:55 w BBC Lifestyle.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...
reklama