reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gigantyczne konstrukcje według...” w TVN Turbo

dodano: 2020-01-24 17:27 | aktualizacja: 2020-01-25 11:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TVN Turbo „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” Richard Hammond auto wóz pojazd maszyna samochód koparka spychacz statek łódź łódka We wtorek, 11 lutego br. o godz. 23:00 w TVN Turbo wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” („Richard Hammond's Big”), który poprowadzi brytyjski prezenter Richard Hammond. „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” to seria inżynieryjna, której twórcy odkrywają tajemnice największych na świecie konstrukcji i maszyn. Jakie sekrety kryją najbardziej rozpoznawalne megastruktury? Co sprawia, że wielkie budowle wytrzymują niespodziewane zmiany pogody i niebezpieczne zjawiska klimatyczne? Kto stoi za najbardziej odważnymi projektami XXI wieku?

TVN Turbo „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” Richard Hammond auto wóz pojazd maszyna samochód koparka spychacz statek łódź łódka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od najdłuższego tunelu kolei podziemnej, do statku towarowego wielkości czterech boisk do piłki nożnej - nowa seria Richarda Hammonda pokaże największe konstrukcje i maszyny na świecie. Widzowie poznają tajniki ich budowy, a także idee i wizjonerów stojących za tymi odważnymi projektami. Brytyjski dziennikarz Richard Hammond zdecydowanie nie jest typem obserwatora, osobiście przetestuje każdą z megakonstrukcji. Spotka się też z bohaterami niezauważanymi na co dzień, pokazując na czym polegają ich codziennie obowiązki.

- Nie mogę się doczekać, aż wyjdę tam i zbadam kilka naprawdę ogromnych przykładów geniuszu inżynierskiego. Kocham inżynierię i stojącą za nią naukę. A im jej więcej, tym lepiej. Program będzie wypełniony nie tylko faktami, ale też ogromną dozą dobrej zabawy. To będzie wielkie pod każdym względem!

- mówi Richard Hammond.


Jak zapowiada nadawca, program przybliży również wiedzę naukową leżąca u podstaw superstruktur. W serii niesamowitych, wciągających eksperymentów, Hammond udowodni, że malutkie rzeczy, mogą dać naprawdę ogromne możliwości.

- Richard jest światowej sławy ekspertem samochodowym. Pasjonuje się nauką, inżynierią i oczywiście motoryzacją. Discovery jest natomiast światowym liderem w dziedzinie rozrywki i programów dokumentalnych. Łączy nas ciekawość świata. Z wielką radością witamy Richarda na pokładzie. Razem stworzyliśmy wyjątkową i oryginalną serię, o prawdziwie epickich rozmiarach

- mówi Simon Downing, SVP, dyrektor kanałów factual i sport, Discovery UK.


Program „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” został zamówiony dla Discovery przez starszego dyrektora i producenta wykonawczego, Victorię Noble, z Oliverem Wilsonem jako producentem wykonawczym. Seria jest produkowana przez Chimp Productions, z Andrew Barronem jako kierownikiem produkcji i Michaelem Masseyem jako producentem wykonawczym.
 
Richard Hammond i samochody marki Volkswagen w programie „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda”, foto: TVN Discovery
Richard Hammond i samochody marki Volkswagen w programie „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda”, foto: TVN Discovery


„Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” - emisja od wtorku, 11 lutego 2020 roku o godz. 23:00 w TVN Turbo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...