Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K:Real Valladolid – Real Madryt. Transmisja live z Pucharu Świata w Zakopanem w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
21:00 Piłka nożna: La Liga: Real Valladolid – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski CANAL+ Sport
18:30 Piłka nożna: La Liga: Real Sociedad – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
21:00 Piłka nożna: La Liga: Real Valladolid – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski CANAL+ Sport 2
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Denver Nuggets – Houston Rockets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke Eleven Sports 1
12:00 Piłka nożna: La Liga: Atletico Madryt – CD Leganes
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
14:00 Piłka nożna: FA Cup: Manchester City – Fulham FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
16:00 Piłka nożna: FA Cup: Tranmere Rovers – Manchester United
Komentarz: Julian Kowalski, Mateusz Majak
18:00 Piłka nożna: Serie A: AS Roma – S.S. Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A: SSC Napoli – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
12:30 Piłka nożna: Serie A: Inter Mediolan – Cagliari Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
15:00 Piłka nożna: Serie A: UC Sampdoria – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Mikołaj Kruk
18:00 Piłka nożna: FA Cup: Shrewsbury Town – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 3
14:00 Piłka nożna: La Liga: Celta Vigo – SD Eibar
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
16:00 Piłka nożna: La Liga: Getafe CF – Real Betis Balompie
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban Eleven Sports 4
12:00 Piłka nożna: La Liga: Atletico Madryt – CD Leganes
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Werder Brema – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Michał Wszołek, Tomasz Urban
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban Eurosport 1
03:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
09:15 Tenis: Australian Open: Dzień 7
11:30 Tenis: Australian Open: Dzień 7
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Bieg ze startu wspólnego kobiet
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Konkurs indywidualny
20:00 Snooker: European Masters: Finał
23:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a San Juan: Etap 1
01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8
03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8
05:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8 Eurosport 2
03:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
05:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
07:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
09:00 Tenis: Australian Open: Dzień 7
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel: 1. przejazd slalomu mężczyzn
12:15 Biatlon: Puchar Świata, Pokljucka: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel: 2. przejazd slalomu mężczyzn
14:30 Snooker: European Masters: Finał
17:00 Kolarstwo torowe: Six Day, Berlin: Dzień 4
20:20 Snowboard: Puchar Świata, Big White: Zawody
01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8
03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8
05:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open: Dzień 8 Golf Channel
10:00 Golf: European Tour, Dubaj: 3. runda
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin Polsat Sport Extra
12:05 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
14:50 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka: Bieg ze startu wspólnego kobiet
16:00 Short track: Mistrzostwa Europy: Bieg półfinałowy kobiet na 3000 m
16:10 Short track: Mistrzostwa Europy: Bieg półfinałowy mężczyzn na 3000 m
16:30 Short track: Mistrzostwa Europy: Finałowy bieg sztafet kobiecych
16:40 Short track: Mistrzostwa Europy: Finałowy bieg sztafet męskich
16:55 Short track: Mistrzostwa Europy: Ceremonia medalowa
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza – Start Lublin Polsat Sport News
11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre: Zawody
14:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy: Pokazy mistrzów Sportklub
13:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata: Dzień 2
18:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata: Dzień 2 TVP 1
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane: Konkurs indywidualny TVP Sport
07:45 Biegi narciarskie: Ski Classics, Marcialonga: Zawody
11:35 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf: Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
16:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Finał
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.