reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosja: Operatorzy satelitarni zignorowali CSTB-2020

dodano: 2020-01-26 09:34
autor: RO | źródło: obob.tv

CSTB W dniach 28-30 stycznia br. w Moskwie w kompleksie wystawowym Crocus Expo odbędzie się wystawa CSTB-2020, która nosi tytuł głównego wydarzenia roku w branży medialnej. Podobnie jak w ubiegłym roku, stoiska tej imprezy będą się mieścić w dwóch pawilonach. Po raz pierwszy wystawa odbędzie się prawie bez udziału rosyjskich operatorów telewizji satelitarnej (DTH). Tylko jeden z czterech graczy na rynku zgłosił obecność na CSTB.

http://www.tadviser.ru/images/thumb/5/52/Cstb_pic.png/840px-Cstb_pic.png
CSTB-2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ubiegłym roku zabrakło stoiska operatora MTS TV. W tym roku także nie znajduje się na liście wystawców.  

Prawdopodobnie najstarszy operator satelitarny NTV Plus po raz pierwszy nie będzie obecny na CSTB. Przynajmniej takie informacje są dostępne z nieoficjalnych źródeł. Tego operatora nadal nie ma na oficjalnej liście wystawców.

Przedstawiciele platformy satelitarnej Telekarta (grupa firm Orion) będą na CSTB, ale operator oficjalnie nie będzie uczestniczył w wystawie. Ta wiadomość pojawiła się w momencie doniesień, że satelita Horizons 2 (85°E) może w najbliższym czasie zmienić pozycję orbitalną.

Jedynym uczestnikiem CSTB-2020 spośród czterech graczy na rosyjskim rynku DTH będzie Trikolor. Co prawda, należy tutaj zauważyć, że obecnie ten operator nie określa się jako operator satelitarny, a jako operator środowiska cyfrowego. Główne wydarzenia będzie on organizował dla swoich dealerów w trybie zamkniętym, a tylko część konferencji dotyczyć będzie bezpośrednio telewizji satelitarnej.

Jak co roku, na CSTB będzie można poznać najnowsze rozwiązania i produkty do odbioru telewizji cyfrowej, zabezpieczenia treści czy zapowiedzi nowych kanałów telewizyjnych.

Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...