reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Strefy pilotażowe 5G na Białorusi od MTS

dodano: 2020-01-26 10:54 | aktualizacja: 2020-01-27 08:24
autor: RO | źródło: tvnews.by

Białoruś W ramach programu pilotażowego operator MTS uruchomił strefy komunikacji mobilnej w standardzie 5G w Mińsku na Białorusi. Sieć pracuje na istniejącej infrastrukturze operatora z wykorzystaniem urządzeń Huawei i Cisco na częstotliwościach w zakresie 3600-3700 MHz.

satkurier.pl
Smartfon 5G Oppo Huawei Reno chiny 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Technologię przetestowano w warunkach rzeczywistych za pomocą smartfona Huawei Mate 20X i routera HUAWEI 5G CPE Pro. Prędkość pobierania danych wyniosła ponad 1Gb/s. Oznacza to, że film o wielkości 500 MB można pobrać w 6 sekund.

Technologia 5G to kolejny krok w ewolucji mobilnego Internetu. Wprowadzając strefy pilotażowe, chcieliśmy przede wszystkim sprawdzić potencjał doświadczenia w użytkowaniu dla naszych klientów. W przyszłości będziemy nadal testować różne scenariusze w użytkowaniu i inne "inteligentne" rozwiązania oparte na technologii łączności piątej generacji, które w przyszłości staną się uniwersalną platformą do tworzenia nowych modeli biznesowych i wszechobecnej cyfryzacji branż

- powiedział szef działu technicznego MTS.

Huawei jest światowym liderem w opracowywaniu rozwiązań technicznych w dziedzinie mobilnych sieci komunikacyjnych, zawsze koncentrując się na potrzebach użytkowników. Sieć piątej generacji (5G) przyśpieszy przejście do cyfrowego świata i zapewni abonentom możliwość korzystania z usług, o których każdy człowiek mógł dowiedzieć się z fantastycznych opowiadań.

W przyszłości wprowadzenie nowego standardu stanie się motorem rozwoju różnych branż. Sieć 5G będzie zaangażowana w takich obszarach, jak telemedycyna, inteligentne miasto, inteligentna produkcja, inteligentny dom i transport.

Źródło: tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 5G


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama