reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2020 rokiem Wodeckiego w Kino Polska Muzyka

dodano: 2020-01-23 13:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Polska Muzyka

„Godzina ze Zbigniewem Wodeckim” Kino Polska Muzyka Kino Polska Muzyka ogłosiła 2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego. Przeboje Zbigniewa Wodeckiego, premierowe na antenie stacji utwory artysty, koncert „1976. A Space Odyssey” - to tylko niektóre z atrakcji kanału planowanych na 2020 rok. Patronem wydarzenia jest Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.

„Godzina ze Zbigniewem Wodeckim” Kino Polska Muzyka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To właśnie w tym roku przypada 70. rocznica urodzin Zbigniewa Wodeckiego. Z tej okazji przez cały rok Kino Polska Muzyka będzie przypominać przeboje artysty i pokaże premierowe na antenie stacji utwory. Rok Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka rozpocznie koncert „1976. A Space Odyssey” z udziałem Mitch & Mitch Orchestra and Choir, stanowiący muzyczną podróż w czasie do 1976 roku. Koncert zarejestrowano w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w 2014 roku. Wspólny projekt Zbigniewa Wodeckiego i muzyków Mitch & Mitch otrzymał nagrody, w tym dwa muzyczne Fryderyki. Premiera w Kino Polska Muzyka odbędzie się w sobotę, 25 stycznia br. o godzinie 22:00.

- Zbigniew Wodecki był i na zawsze pozostanie artystą wyjątkowym, dlatego 2020 rok na antenie Kino Polska Muzyka zostanie poświęcony właśnie temu wybitnemu multiinstrumentaliście, kompozytorowi i wokaliście. Twórczość Zbigniewa Wodeckiego jest uniwersalna i łączy wszystkie pokolenia Polaków. Ponadto Zbigniew Wodecki był niezwykłym połączeniem talentu, profesjonalizmu i zwyczajnego, ludzkiego dobra, z którego był powszechnie znany. W naszych programach poświęconych Jego twórczości chcielibyśmy przybliżyć widzom tę fascynującą postać

- mówi Marzena Mikłaszewicz, dyrektorka programowa Kino Polska Muzyka.


 Patronem roku Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka jest Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.
 
2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka, foto: SPI International B.V.
2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka, foto: SPI International B.V.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Stojak gięty balkonowy 30cm uniwersalny

Stojak balkonowy gięty z 2 cybantami

25 zł Więcej...
reklama