reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Sky Comedy, wkrótce dwa kolejne nowe kanały

dodano: 2020-01-27 13:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky/satkurier.pl

Sky Comedy Grupa Sky zapowiedziała uruchomienie dwóch kanałów - Sky Documentaries i Sky Nature. Będą to kolejne nowości w ofercie brytyjskiej platformy, po Sky Crime, który zadebiutował w październiku 2019 roku, i Sky Comedy, który startuje 27 stycznia 2020 roku w miejscu Universal TV.

Sky Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Badania pokazują, że dokumenty zyskują na popularności wśród klientów Sky - są obecnie drugim najpopularniejszym gatunkiem po serialach. Dwa nowe kanały będą oferować setki godzin treści dokumentalnych, zapewniając mieszankę produkcji premium, oryginalnych i pozyskanych, w tym obszerne biblioteki VOD.

Jak zapowiada Sky, kanały Sky Documentaries i Sky Nature zostaną uruchomione wiosną i będą dostępne dla klientów Sky bez dodatkowych opłat za pośrednictwem telewizji liniowej i VOD. Zostaną również dodane do NOW TV w ramach opcji NOW TV Entertainment Pass.

Sky Documentaries stanie się domem dla światowej klasy dokumentów od nagradzanych twórców, w tym dla produkcji HBO i Showtime oraz nowych oryginalnych treści Sky. Oferując zarówno pełnometrażowe filmy, jak i serie dokumentalne, kanał zgłębi szeroki zakres tematów: od sportu po biografie sławnych ludzi.

Wśród oferowanych treści znajdą się: „Bitter Pill: Primodos”, „Tiger Woods: The Comeback”, „McMillions” HBO, „The Kingmaker” Showtime, a także obszerna biblioteka dokumentów na życzenie, w tym „What’s My Name: Muhammad Ali” i „Robin Williams: Come Inside My Mind”.

Sky Nature zapewni zapierające dech w piersiach programy o historii naturalnej, poświęcone eksploracji piękna i cudów świata przyrody. Na kanale znajdą się przełomowe oryginalne serie Sky, w tym cykl z Davidem Attenborough oraz treści Love Nature.

Nowe produkcje oryginalne Sky będą zawierać: „Extreme Animals: One Wild Day” i „Extreme Animals: Life’s First Steps”, a dwie kolejne są obecnie w fazie rozwoju. Produkcje Love Nature będą obejmować: „Amazing Animal Friends” i „Wild Tales from the Farm”.

Portfolio kanałów rozrywkowych Sky w Wielkiej Brytanii i Irlandii będzie już wkrótce zawierało osiem pozycji: Sky One, Sky Atlantic, Sky Witness, Sky Arts, Sky Crime, Sky Comedy, Sky Documentaries i Sky Nature, a także serwisy Sky Cinema i Sky Kids.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...