reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kto to kupi?” od 1.03 w TTV

dodano: 2020-01-28 16:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TTV „Kto to kupi?” W niedzielę, 1 marca br. na antenie telewizji TTV wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Kto to kupi?”. Audycję poprowadzą Jan Pirowski i Krzysztof Ufnal. W jury zasiądą natomiast Hanna Zasada (z firmy Czerwona Maszyna), Jacek Prowadzisz (Creative Products), Adam Deresiewicz (Toys4boys) oraz Sławomir Harazin (Sferis). Jest to kolejny format stacji zakupiony od All3Media International, brytyjskiego dystrybutora programów i formatów telewizyjnych. Oryginalna wersja programu („Buy It Now”) została stworzona i wyprodukowana dla Channel 4 przez Studio Lambert.

TTV „Kto to kupi?”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Kto to kupi?” to rozrywkowy, studyjny format, który daje zwykłym ludziom możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich innowacyjnych, a czasem szalonych produktów. O tym, czy wykorzystają tę szansę zdecyduje publiczność zgromadzona w studio oraz inwestorzy zasiadający w jury. W oryginalnej wersji format posiada jednego prowadzącego, jednak stacja zdecydowała się to założenie zmodyfikować.

- Na casting zgłosiło się ponad 30 kandydatów i szybko okazało się, że jest dwóch faworytów - Janek Pirowski i Krzysztof Ufnal - zdradza Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. - Na nagraniach próbnych potrafili się dobrze uzupełniać i mieć przy tym właściwą energię oraz luz. Dlatego decyzja o duecie prowadzących była dość oczywista. Obaj są też związani ze stacją, a TTV lubi dawać szansę rozwoju swoim ludziom - dodaje.


Zgodnie z regułami programu, uczestnicy mają 90 sekund na zademonstrowanie swojego produktu. Jeśli uda im się skłonić do zakupu przynajmniej jedną osobę zasiadającą na widowni, wówczas w drugim etapie spróbują przekonać do swojego pomysłu panel inwestorów. Dla bohaterów programu to szansa na duży przypływ gotówki.

Wśród jury znajdują się przedstawiciele firm, którzy od lat zajmują wysoką pozycję w segmencie sprzedaży internetowej. Są to Hanna Zasada (Czerwona Maszyna), Jacek Prowadzisz (Creative Products), Adam Deresiewicz (Toys4boys) oraz Sławomir Harazin (Sferis).

Emisja serii „Kto to kupi?” planowana jest na niedzielę, 1 marca 2020 roku. Jest to kolejny format stacji zakupiony od All3Media International, brytyjskiego dystrybutora programów i formatów telewizyjnych. Oryginalna wersja programu została stworzona i wyprodukowana dla Channel 4 przez Studio Lambert (więcej tutaj).
 
Jan Pirowski i Krzysztof Ufnal w programie „Kto to kupi?”, foto: TVN Discovery
Jan Pirowski i Krzysztof Ufnal w programie „Kto to kupi?”, foto: TVN Discovery


„Kto to kupi?” - emisja w niedziele (od 1 marca 2020 roku) w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa 7m

uchwyt - obejma 7m na komin do masztów stalowych

79 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Kabel Teleste 113 Ultra HD Cu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

4 zł Więcej...
reklama