reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Four. Bitwa o sławę” - nowość Polsatu [wideo]

dodano: 2020-01-27 10:45 | aktualizacja: 2020-01-28 22:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat „The Four. Bitwa o sławę” W marcu br. na antenie telewizji Polsat zadebiutuje program „The Four Bitwa. Bitwa o sławę”. Właścicielem formatu jest Armoza Formats. Producentem wykonawczym widowiska na zlecenie Telewizji Polsat (Cyfrowy Polsat) będzie Rochstar.

Polsat „The Four. Bitwa o sławę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W każdym wyścigu o sławę najważniejsza jest bitwa... Stoczyłeś już wiele muzycznych pojedynków? Myślisz, że mogłeś coś zrobić lepiej? To może być twoja jedyna szansa, by wygrać sławę! Wiosną br. w ramówce Polsatu pojawi się „The Four. Bitwa o sławę” - nowy rewolucyjny talent show. Jeśli myślisz, że widziałeś już wszystko, to „The Four” pokaże ci, jak bardzo się myliłeś - zapowiada nadawca. 


Jak czytamy w opisie, „The Four. Bitwa o sławę” zaczyna się tam, gdzie kończą się inne talent show. Rewolucyjna rywalizacja wokalna, w której czworo finalistów o zadatkach na wielkie gwiazdy poznajemy już w pierwszym odcinku. Wielką czwórkę osobiście wybierze trzyosobowe jury złożone z kultowych gwiazd branży muzycznej. W czwórce znajdą się najlepsi z najlepszych wokalistów, rzec można tak zwane „pewniaki”. Ale nawet oni nie są nietykalni. W tym programie przesłuchania nigdy się nie kończą i każdy, w dowolnym momencie, może zgłosić się do programu w charakterze uczestnika. W każdej chwili może pojawić się utalentowany „czarny koń”, który zawładnie sercami jurorów i publiczności i zdetronizuje „pewniaka”.

- Tu nikt nie wie, co go tak naprawdę czeka. Rywalizacja bardziej ekstremalna, zabawna i bezwzględna niż gdziekolwiek indziej. Komu uda się podbić serca publiczności i przetrwać aż do samego końca? Zobaczycie w „The Four. Bitwa o sławę” już wiosną w Polsacie! - zachęca nadawca.

- Program, mimo że jest najmłodszym muzycznym talent show na rynku, zawładnął już sercami widzów na świecie - zapewnia nadawca.


„The Four” był dotychczas emitowany w: Stanach Zjednoczonych Ameryki, Brazylii, Rosji, Peru, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, na Litwie i w Rumunii. W Stanach Zjednoczonych Ameryki członkami jury byli: piosenkarka i autorka tekstów Meghan Trainor, raper i producent muzyczny Sean John Combs „Puff Daddy” oraz DJ, autor tekstów i producent muzyczny Khaled Mohamed Khaled „DJ Khaled”. 

Właścicielem formatu jest Armoza Formats. Producentem wykonawczym widowiska na zlecenie Telewizji Polsat będzie Rochstar.

„The Four Bitwa. Bitwa o sławę” w Polsacie - zapowiedź:
„The Four Bitwa. Bitwa o sławę” - emisja od marca 2020 roku w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama