reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znaczące rozszerzenie oferty Trikolor Sibir

dodano: 2020-01-28 18:44
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Trikolor TV Jeszcze więcej kanałów dla syberyjskich abonentów Trikolor Sibir. Operator znacząco rozszerzył ofertę swojej platformy satelitarnej. Dodał nowe kanały, w tym HD i UHD. Platforma DTH korzysta z satelity Express-AT1 (56°E).

https://telesputnik.ru/upload/iblock/9c3/trikolor_uvelichil_chislo_telekanalov_v_sibiri.jpg
Trikolor


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 27 stycznia 2020 r. jeszcze więcej kanałów muzycznych, filmowych i sportowych w pakietach satelitarnej Trikolor Sibir.
Wśród nowości są stacje tematyczne Moja Planeta HD, Kino TV HD, Tajny Galaktiki HD, FAN HD, Paramount Comedy, M-1 Global, Nasza Tema, Love Nature 4K i Insight UHD. Wcześniej w styczniu dla abonentów na Syberii pojawiły się stacje Enisei, Bollywood i Arsenal HD.


W wyniku przeprowadzenia prac technicznych, uzyskaliśmy dodatkową pojemność na satelicie. Pozwoliło to nam uruchomić kilkanaście kanałów dla syberyjskich klientów, w tym poszerzyć ofertę w ultrawysokiej rozdzielczości. Teraz w pakiecie Trikolor Sibir jest około 180 kanałów telewizyjnych. Planujemy dostarczać jeszcze więcej jakościowych treści dla widzów w regionie
- czytamy w oświadczeniu Trikolor.


Nowe kanały są dostępne dla klientów Trikolor Sibir z aktywną subskrypcją na pakiet Edinyj lub Extra w zasięgu satelity Express-AT1 (56°E). Aby uzyskać rozszerzoną ofertę, należy wyszukać kanały.

Kilka dni temu na transponderach Trikolor Sibir podwyższono wartość Symbol Rate z dotychczasowych 27500 do 30000 ksymb/s, a współczynnik korekcji błędów FEC zmieniono z 3/4 na 5/6. W ten sposób uzyskano większą pojemność multipleksów, ale kosztem podniesienia poziomu sygnału potrzebnego do prawidłowego odbioru. W takich przypadkach konieczna może się okazać korekta ustawienia anteny i konwertera lub nawet wymiana konwertera, jeżeli był zakupiony kilka/kilkanaście lat temu.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama