reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Barwne historie i mocne osobowości w TNT

dodano: 2020-01-29 21:59 | aktualizacja: 2020-01-30 00:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

TNT W lutym br. kanał TNT, w cyklu „Wielkie kino”, poleca swoim widzom takie produkcje filmowe jak „Donnie Brasco”, „Stalingrad”, „Rocky 2” i „Sekcja 8.”. - „Wielkie kino” to cykl filmowy na antenie TNT, w którym prezentowane są starannie wyselekcjonowane produkcje w najlepszej obsadzie. W każdą środę lutego br. na widzów będą czekać kolejne historie o niezłomnych charakterach i barwnych osobowościach - zapowiada nadawca.

TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmy w ramach cyklu „Wielkie kino” będą prezentowane na antenie TNT w każdą środę lutego br. o godzinie 21:00 (więcej tutaj).

Pierwsza wyrazista postać w cyklu to Joe Pistone, który jest agentem FBI (Federal Bureau of Investigation) i zawodowo ukrywa się pod pseudonimem „Donnie Brasco” (w tej roli Johnny Depp). Główny bohater gra w życiu wiele ról: wnika w środowisko mafijne Nowego Jorku, by je rozpracować, a w domu stara się być  dobrym mężem i ojcem. Udając gangstera stopniowo zaprzyjaźnia się z płatnym mordercą - Leftym Ruggiero (Al Pacino). Joe Pistone zaczyna także zawodzić na gruncie rodzinnym (emisja w środę, 5 lutego br. o godzinie 21:00).

„Stalingrad” (emisja w środę, 12 lutego br. o godzinie 21:00) opowiada o heroicznej walce grupy rosyjskich żołnierzy broniących strategicznego przyczółku przed niemiecką armią. Dom, o który walczy grupa wywiadowców, zamieszkuje 19-letnia Katia, która z czasem nawiązuje z mężczyznami wyjątkowo głęboką więź. Na tle bezlitosnej i krwawej wojny obserwujemy dramaty bohaterów, konflikty ich mocnych charakterów oraz nadzieję, która mimo bezlitosnej rzeczywistości nie opuszcza walczących.

„Rocky 2” (emisja w środę, 19 lutego br. o godzinie 21:00) to kolejna część kultowej serii, w której heroiczny Balboa (Sylvester Stallone) chce wreszcie zacząć odcinać kupony od swoich sukcesów i cieszy się życiem. Niestety bohater kompromituje się w mediach i nabiera przekonania, że jego kariera dobiegła końca. Znajduje więc spokojną pracę w firmie zajmującej się dystrybucją mięsa. Okazuje się jednak, że jeden z jego przeciwników oczekuje rewanżu. Czy również tym razem Rocky podniesie rękawicę i stanie do walki?

Sierżant armii amerykańskiej Nathan West (Samuel L. Jackson) z „Sekcji 8.” (emisja w środę, 26 lutego br. o godzinie 21:00) to zdecydowanie mocny charakter. Zabiera sześciu członków swojego specjalnego oddziału na szkolenie do kolumbijskiej dżungli. Okazuje się, że survival przeżywa jedynie dwóch żołnierzy. Rozpoczyna się przesłuchanie. W temat zostaje także wprowadzony były komandos, obecny agent DEA (Drug Enforcement Administration), Tom Hardy (John Travolta).
 
James Russo, Al Pacino, Michael Madsen, Bruno Kirby i Johnny Depp w filmie „Donnie Brasco”, foto: Mandalay Entertainment
James Russo, Al Pacino, Michael Madsen, Bruno Kirby i Johnny Depp w filmie „Donnie Brasco”, foto: Mandalay Entertainment


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama