reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Smokowski odchodzi z Polsatu

dodano: 2020-01-29 21:34 | aktualizacja: 2020-01-30 11:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: sportowefakty.wp.pl

Kanał Sportowy YouTube Borek Pol Smokowski Stanowski Tomasz Smokowski podjął decyzję o odejściu z Polsatu Sport, gdzie pełnił funkcję komentatora meczów piłkarskich, podały „WP SportoweFakty”. Według informacji tego serwisu internetowego, Smokowskiemu dano do wyboru: praca tylko dla stacji albo dla własnego kanału w serwisie YouTube, i wybrał tę drugą opcję.

Tomasz Smokowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że w listopadzie ub.r. Tomasz Smokowski, wraz z Mateuszem Borkiem, Michałem Polem i Krzysztofem Stanowskim, zapowiedzieli uruchomienie nowego kanału na YouTube. Dziś ich projekt pod nazwą Kanał Sportowy ma ponad 73 tys. subskrypcji, mimo że nawet jeszcze oficjalnie nie wystartował.

Tomasz Smokowski dołączył do sportowej redakcji Telewizji Polsat we wrześniu 2018 roku, czyli jego przygoda z Polsatem Sport trwała niespełna 1,5 roku. Natomiast Mateusz Borek to wieloletni dziennikarz Polsatu Sport. Skoro obaj są zaangażowani w Kanał Sportowy, to podobne ultimatum mogło zostać postawione również Borkowi. Na razie dziennikarz nie komentuje sprawy.

Według informacji serwisu „WP SportoweFakty”, Jerzy Mielewski i Marcin Lepa zgodzili się oddać Polsatowi (za symboliczną opłatą) kanał „Prawda Siatki”, choć jak dodają autorzy, formuła programu się nie zmieni.

Na razie nie ma też informacji na temat przyszłości innych komentatorów i dziennikarzy Polsatu, w tym Romana Kołtonia („Prawda Futbolu”) oraz Sebastiana Staszewskiego („Po gwizdku”).

Warto dodać, że przed podjęciem pracy w Polsatu Tomasz Smokowski był wieloletnim pracownikiem CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

469 zł Więcej...
reklama