reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał z horrorami - Trash

dodano: 2020-01-29 21:45
autor: RO | źródło: cableman.ru

zombie Kolejna stacja na rosyjskim rynku skoncentruje się na horrorach. 1 marca br. nadawanie rozpocznie Trash. Hasło stacji brzmi „Wyłącz mózg, dodaj trashu do zombiepudła”.

https://www.cableman.ru/sites/default/files/2020/bez_imeni_1.png
Trash


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał ma nadawać filmy kryminalne, krwawe horrory i thrillery, filmy katastroficzne, filmy o potwornych stworzeniach, czarne komedie, a także legendy gatunku.

Wyjaśniono, że 70% treści to filmy wyprodukowane w latach 2016-2020. Kolejne 20% to najlepsze pozycje z gatunku, powstałe w latach 2010-2015, a reszta to tzw. trash - filmy klasy Z.

Podstawowa biblioteka kanału liczy 500 tytułów, czyli około 800 godzin treści. Większość filmów nigdy nie znalazła się w rosyjskich wypożyczalniach, ani też nie pokazywano ich w telewizji. Twórcy zapewniają, że premiery nowych filmów będą pojawiać się codziennie.

Stacja wykona autorskie tłumaczenia z wyraźnym nienormatywnym slangiem, „na granicy zaakceptowania w eterze telewizyjnym”, aby interpretacja dialogów była jak najbardziej autentyczna.

Trash ma emitować 24-godzinne bloki programowe w jakości SD i HD. Sygnał będzie dostarczany przez M9, operatora telekomunikacyjnego na duże odległości Sinterra i naziemnej platformy dystrybucyjnej Medialogistika, a także za pośrednictwem strumienia internetowego.

W Rosji można oglądać kanał Kinoużas, projekt grupy medialnej Red Media, a także Nastojaszczee Strasznoe (przedsięwzięcie VGTRK i Rostelekom w ramach pakietu tematycznego Cyfrowa Telewizja) i Szokirujuszczeje (największy operator platformy satelitarnej Trikolor TV).

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...