reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał z horrorami - Trash

dodano: 2020-01-29 21:45
autor: RO | źródło: cableman.ru

zombie Kolejna stacja na rosyjskim rynku skoncentruje się na horrorach. 1 marca br. nadawanie rozpocznie Trash. Hasło stacji brzmi „Wyłącz mózg, dodaj trashu do zombiepudła”.

https://www.cableman.ru/sites/default/files/2020/bez_imeni_1.png
Trash


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał ma nadawać filmy kryminalne, krwawe horrory i thrillery, filmy katastroficzne, filmy o potwornych stworzeniach, czarne komedie, a także legendy gatunku.

Wyjaśniono, że 70% treści to filmy wyprodukowane w latach 2016-2020. Kolejne 20% to najlepsze pozycje z gatunku, powstałe w latach 2010-2015, a reszta to tzw. trash - filmy klasy Z.

Podstawowa biblioteka kanału liczy 500 tytułów, czyli około 800 godzin treści. Większość filmów nigdy nie znalazła się w rosyjskich wypożyczalniach, ani też nie pokazywano ich w telewizji. Twórcy zapewniają, że premiery nowych filmów będą pojawiać się codziennie.

Stacja wykona autorskie tłumaczenia z wyraźnym nienormatywnym slangiem, „na granicy zaakceptowania w eterze telewizyjnym”, aby interpretacja dialogów była jak najbardziej autentyczna.

Trash ma emitować 24-godzinne bloki programowe w jakości SD i HD. Sygnał będzie dostarczany przez M9, operatora telekomunikacyjnego na duże odległości Sinterra i naziemnej platformy dystrybucyjnej Medialogistika, a także za pośrednictwem strumienia internetowego.

W Rosji można oglądać kanał Kinoużas, projekt grupy medialnej Red Media, a także Nastojaszczee Strasznoe (przedsięwzięcie VGTRK i Rostelekom w ramach pakietu tematycznego Cyfrowa Telewizja) i Szokirujuszczeje (największy operator platformy satelitarnej Trikolor TV).

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...