reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jacek Koskowski dyrektorem ds. sprzedaży i dystrybucji w Kino Polska TV

dodano: 2020-01-31 10:23 | aktualizacja: 2020-02-07 15:22
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Kino Polska TV

Jacek Koskowski Fot. Bartek Goldyn - woopa.pl Kino Polska TV SA od lutego br. zmienia strukturę Działu Sprzedaży. Z końcem stycznia Jacek Koskowski rezygnuje z zasiadania w Radzie Nadzorczej spółki i od nowego miesiąca obejmuje stanowisko General Director Sales & Distribution Poland. Jest to nowa funkcja w strukturze Kino Polska TV SA.

Kino Polska TV SA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jacek Koskowski będzie odpowiedzialny za strategię i wszelkie działania związane z dystrybucją oraz sprzedażą kanałów telewizyjnych z Grupy Kino Polska TV na rynku polskim, a także wdrażanie nowych projektów biznesowych.

Jacek Koskowski to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej. Przez ostatnich osiem lat pełnił rolę Dyrektora Generalnego i Wiceprezesa na Polskę w BBC Studios. Wcześniej pełnił funkcję Dyrektora Pionu Kanałów Tematycznych w Cyfrowym Polsacie, gdzie odpowiadał za rozwój nowych kanałów oraz ich dystrybucję. Był również współzałożycielem oraz Dyrektorem Generalnym agencji Program Sp. z o.o., zajmującej się dystrybucją kanałów telewizyjnych na polskim rynku.
 
Jacek Koskowski
General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV SA
Fot. Bartek Goldyn – woopa.pl

Związany z Kino Polska TV SA od 15 lat Sławomir Nawrot, który pełnił funkcje Pełnomocnika Zarządu i Dyrektora Sprzedaży, będzie współpracował ze spółką do 20 lipca br. jako zewnętrzny konsultant.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

890 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 290 zł Więcej...
reklama