reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-29 - 2020-09-30 - 2020-10-01

Sport w polskiej TV 1.02.2020

dodano: 2020-01-31 13:27 | aktualizacja: 2020-01-31 21:03
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La liga w 4K: Real Madryt – Atletico Madryt. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Atletico Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Atletico Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Southampton
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Wolverhampton
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Valencia  CF – Celta Vigo
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Lipiński

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics – Philadelphia 76ers

 
CANAL+ Sport 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – Union Berlin
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn

17:40 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia – Szkocja

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia – Włochy

18:30 Piłka nożna: La Liga:
RCD Mallorca – Real Valladolid
komentarz: Szymon Ratajczak, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – Bayern Monachium
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Granada CF – RCD Espanyol

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC – Brescia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński 
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Championship:
Hull City – Brentford FC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Michał Mitrut, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Granada CF – RCD Espanyol

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

03:00 Tenis: Australian Open:
1/2 finału

04:00 Tenis: Australian Open:
1/2 finału

05:30 Tenis: Australian Open:
1/2 finału

07:00 Tenis: Australian Open:
1/2 finału

09:30 Tenis: Australian Open:
Sofia Kenin – Garbine Muguruza

12:15 Tenis: Australian Open:
Bethanie Mattek-Sands/Jamie Murray – Barbora Krejčíková/Nikola Mektić

14:00 Snooker: German Masters:
1/2 finału

18:00 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – BC Niżny Nowogród

20:10 Snooker: German Masters:
1/2 finału

23:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a San Juan:
Etap 6
 
Eurosport 2

08:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Sapporo:
Konkurs indywidualny

11:00 Narciarstwo alpejskie: Pucharu Świata, Garmisch-Partenkirchen:
Zjazd mężczyzn

13:00 Kombinacja norweska: Pucharu Świata, Seefeld:
Konkurs skoków

14:55 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Świata:
Zawody

18:20 Snowboard: Pucharu Świata, Mammoth Mountain:
Zawody

21:50 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Zawody
 
Golf Channel

11:00 Golf: European Tour, King Abdullah Economic City:
3. runda

20:00 Golf: PGA Tour, Scottsdale: 
3. runda
 
nSport+

18:00 Wyścigi motocyklowe: FIM Superenduro, Grand Prix Węgier:
Zawody

21:05 Siatkówka kobiet: Puchar Włoch:
1/2 finału kobiet
 
Polsat Sport Premium 1

19:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord Rotterdam – FC Emmen
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Enea Czarni Radom

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – GKS Katowice
 
Polsat Sport Extra

09:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd dwójek kobiet

10:50 Biatlon: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Bieg sprinterski juniorów

13:35 Biatlon: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Bieg sprinterski juniorek

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Start Lublin – King Szczecin

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Consar Rawenna – Vero Volley Monza
 
Polsat Sport News

13:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
1. przejazd dwójek mężczyzn

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
2. przejazd dwójek mężczyzn

20:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 2

20:40 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 2

21:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 2

21:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 2

21:55 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 2
    
22:05 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 2

22:20 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 2
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaş – Gaziantep Basketbol
    
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karşiyaka – Frutti Extra Bursaspor

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beşiktaş Sompo Sigorta – Galatasaray Doga Sigorta

18:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: 
MMKS Katarzynki Toruń – 1KS Ślęza Wrocław
    
20:00 Dart: The Masters:
Dzień 2
 
TVP 1

08:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Sapporo:
Konkurs indywidualny

02:00 (so/nd) Skoki narciarskie: Puchar Świata, Sapporo:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

08:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Sapporo:
Konkurs indywidualny

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Orlen Wisła Płock – KPR Gwardia Opole

15:00 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Swiata:
Wyścig kobiet

02:00 (so/nd) Skoki narciarskie: Puchar Świata, Sapporo:
Konkurs indywidualny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama