Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Play, Polsat Viasat Explore, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: gala tygodnika „Piłka nożna”
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), bobsleje
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Plan transmisji:
1 lutego (sobota)
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:30
bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra
10:05
KSW50, Polsat Sport Fight
10:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:30
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
10:50
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport Extra
11:00
bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News
12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2019” - magazyn, Eleven Sports 4
12:55
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - VfB Stuttgart, Eleven Sports 1
komentuje: Patryk Mirosławski
12:55
La Liga Santander: Granada CF Grenada - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
13:00
bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News
13:25
Sky Bet Championship: Hull City AFC - Brentford FC Londyn, Eleven Sports 3
13:35
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport Extra
13:45 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight
14:30
bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News
14:45
PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Brescia Calcio, Eleven Sports 2
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
15:00
Bundesliga: FSV Mainz 05 Moguncja - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1
15:00
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 4
15:25
Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 3
16:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:30
PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: Start Lublin - King Szczecin, Polsat Sport Extra
17:30
Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 1
17:55
Serie A Tim: Cagliari Calcio - Parma Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
18:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
19:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:40
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Emmen, Polsat Sport Premium 1
20:00
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News
20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4
20:00 „Trening na końcu świata: Plemię Xavante, Brazylia” - serial dokumentalny, Polsat Viasat Explore
20:25 (Eleven Sports ) i 20:40 (Eleven Sports 4)
Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
20:30
PlusLiga: Cuprum Lubin - GKS Katowice, Polsat Sport
20:30
SuperLega: Consar Rawenna - Vero Volley Monza, Polsat Sport Extra
20:40
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News
21:00
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News
21:30
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News
21:55
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News
22:05
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News
22:20
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News
22:30
snowboard: Puchar Świata w Mammoth Mountain, Polsat Sport Extra
22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja
23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 1 na 2 lutego (z soboty na niedzielę)
1:00
narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Megeve, Polsat Sport News
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2 lutego (niedziela)
9:07
narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport News
10:00
bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra
10:07
narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport News
10:30
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
10:50
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra
11:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport
11:30
bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News
11:50
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra
12:25
Serie A Tim: Juventus FC Turyn - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1
13:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
13:00
La Liga Santander: SD Eibar - Real Betis Balompie, Eleven Sports 3
13:25
2. Bundesliga: 1. FC Norymberga - SV Sandhausen, Eleven Sports 4
13:30
narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Mammoth Mountain, Polsat Sport News
14:00
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra
14:30
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Hellas Werona, Eleven Sports 1
14:45
Liga Siatkówki Kobiet: Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: SS Lazio Rzym - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 2
15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat
15:10
biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra
15:25
Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 4
15:30
SuperLega: Top Volley Cisterna - Leo Shoes Modena, Polsat Sport News
15:55
La Liga Santander: Athletic Bilbao - Getafe CF, Eleven Sports 3
16:40
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1
17:30
PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Aluron Virtu CMC Zawiercie, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra
17:55
Bundesliga: SC Paderborn 07 - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
17:55
Serie A Tim: US Lecce - Torino FC Turyn, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
18:00
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa, Polsat Sport News
18:00
La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 1
19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 gala tygodnika „Piłka nożna” - widowisko, Super Polsat i Polsat Sport
20:00
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News
20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
20:30
Liga Siatkówki Kobiet: ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, Polsat Sport Extra
20:30
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News
20:30
La Liga Santander: FC Barcelona - UD Levante Walencja, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
20:40
Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Inter Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
20:45
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News
21:15
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News
21:40
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News
22:00
łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News
23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja
23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 2 na 3 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.